תמונת השבוע

החווה בפייסבוק

רכיבה רומנטית לאור ירח

רכיבה רומנטית לאור ירח  – לחגוג את האהבה ממרומי האוכף

חוגגים יום נישואין? מבקשים לציין את חג האהבה בצורה מקורית ומיוחדת? רכיבה רומנטית לילית לאורך חוף הים היא אפשרות ייחודית שתהווה עבורכם חוויה יוצאת דופן ועוצמתית שתלווה אתכם עוד הרבה לאחר הירידה מהאוכף. בואו לדהור כל הדרך אל הרומנטיקה.

העובדה כי ארצנו נושקת לים, מאפשרת כמעט לכל אחת ואחד מאיתנו ליהנות מיתרונותיהם הברוכים של החופים הזהובים-תכולים של הים-התיכון. את הרביצה המענגת תחת קרני השמש במהלך היום, תוכלו להחליף מידי פעם כדי לזכות לטעום גם מקסמיו הליליים של החוף. ואין אפשרות מהנה ומרגשת יותר מאשר רכיבה רומנטית לאור ירח לאורך חוף הים, לצורך היכרות עם זווית חדשה לחלוטין של החיבור שלנו לים ולבן הזוג האהוב. מסע רכיבה זוגי על חוף הים הוא לא רק הזדמנות נדירה לחוויית רכיבה וחיבור שבין אדם לסוס אצילי, הוא גם צופן בחובו חידוש, רענון וקסם, שמאפיינים את התחושה כי אתם הגיבורים של סרט טוב או נמצאים בתוך חלום שמתגשם.

מעבר להצעה הבסיסית הקבועה שמציעות חוות סוסים מקצועיות עבור חבילות הכוללות רכיבה רומנטית לילית לאורך חוף הים, ניתן בהחלט להוסיף ולהתאים גיוונים וחידושים לחבילת הספיישל שלכם. כך למשל תוכלו ליהנות מארוחת ערב משובחת ומפנקת ממטבחו העשיר של שף פרטי שמתמחה בארוחות חוץ. בקבוק יין טוב ישלים הן את הארוחה והן את האווירה האינטימית – רק אתם והכוכבים שבשמים. בנוסף ניתן לתאם מפגש עם חברים אהובים ובני משפחה שיחכו לכם בקצה המסלול ויחגגו איתכם את המאורע המיוחד, או לסיים את החוויה הרומנטית שלכם בקומזיץ פרטי משלכם בחוף הים. הקפידו לבחור בחוות סוסים המתמחה בארגון טיולי סוסים מגוונים המתאימים לאוכלוסיות שונות, כך שתדעו כי אתם מפקידים את עצמכם בידיים הטובות ביותר של מדריכים מיומנים ואחראיים.

אז בפעם הבאה שחשקה נפשכם בחוויה זוגית של פעם בחיים, צאו לדהירה במרחביה הקסומים של הרומנטיקה, והזמינו רכיבה רומנטית לאור ירח לאורך חוף הים. החול והרוח, המים ורחש הגלים, טפיפות הפרסות והכוכבים – כולם יהוו את התפאורה המושלמת ללילה שלא ישכח עבורכם לעולם; לילה שהוא כולו טיול רומנטי עמוס התרגשות, רגשות ומקוריות.

להזמנת מקומות ובירורים חייגו: 09-8669555עברנו לחוף דור המדהים - לניווט דרך וויז לחצו כאן