תמונת השבוע

החווה בפייסבוק

רכיבה רומנטית זוגית בחוף הים

רכיבה רומנטית זוגית על חוף הים
 

רק אתם, הסוסים והגלים
אתם מאוהבים מעל הראש, הלב דופק בלי הפסקה ואתם מחפשים כל הזמן איך לשמח ולהפתיע את בן או בת הזוג. אך ככל שהזמן עובר, הרעיונות למתנות רומנטיות, שבהתחלה הגיעו בקלות, מתחילים לאזול מהמלאי. בדיוק בשביל זה אנחנו פה – חוות סוסים ביתן אהרון מציעה לכם רכיבה רומנטית זוגית על חוף הים. המתנה האידיאלית לזוגות אוהבים שרוצים לשמור על אש האהבה.

חוות סוסים יש בשפע לאורכה ורוחבה של ישראל. אבל המיוחד בחוות הסוסים ביתן אהרון מצוי בעובדה שמעבר להנאה, לחוויה, לכיף, כאן חרטו את הרומנטיקה על דגלה של החווה. איך אפשר שלא כשבצמוד לחווה נמצאים החופים היפים ביותר בישראל, בראשות חוף חבצלת המדהים?

חוות סוסים ביתן אהרון מקיימת כבר שנים רבות טיולי סוסים מכל הסוגים, רכיבה רומנטית בחוף הים היא, ללא ספק, המבוקשת ביותר. צבעי השקיעה הבלתי נגמרים והשילוב המנצח של סוסים מטופחים, חוף מבודד ואווירה ממיסה, מביאים אלינו זוגות צעירים ומבוגרים מכל קצוות הארץ. תוכלו לבחור בין טיולים שונים, באורכים שונים, תוכלו לעצור לפיקניק ספונטני או סתם לכוס יין לחיי עתיד ורוד. כל רעיון שיעלה במוחכם, יתקבל בברכה.
 
עדיין מהססים וחוששים?
קבלו שתי נקודות לקראת סיום, כדי שתגיעו אלינו לחווה שקטים ורגועים. ראשית, הבטיחות. רכיבה רומנטית בחוף הים היא הנאה בטוחה במאת האחוזים, ואין זה משנה אם הסוס היחיד שראיתם היה בסרט מצוייר עם אבירים. חוות סוסים ביתן אהרון מחזיקה בצוות מדריכים מנוסה שמקפיד על כל אמצעי הבטיחות וילווה אתכם באופן אישי. אצלנו אתם יכולים להיות רגועים – הרכיבה תסתיים בחיוך ושלום, בדיוק כמו שהחלה.

שנית, עניין המחיר. בשביל רכיבה רומנטית זוגית על חוף הים ממש לא צריך לשבור תוכנית חיסכון או לקחת משכנתא. המחירים שלנו נוחים ומפתיעים, ומתאימים לכל כיס. מזוגות צעירים ועד למבוגרים שבניכם שלא מוכנים לוותר על הרומנטיקה.

אז במקום עוד מסעדה יקרה או מסג' אותו תשכחו שבוע אחרי, הצטרפו להמוני הזוגות שבחרו לחגוג אצלנו בחווה עם רכיבה רומנטית בחוף הים, הרומנטיקה כבר כלולה במחיר!

להזמנת מקומות ובירורים חייגו: 09-8669555עברנו לחוף דור המדהים - לניווט דרך וויז לחצו כאן