תמונת השבוע

החווה בפייסבוק

רכיבה רומנטית בשקיעה

רכיבה רומנטית בשקיעה

  
אם גם אתם נמצאים בעיצומה של זוגיות מופלאה, אם גם לכם מתחשק לפנק את בן או בת הזוג שלכם במתנה נפלאה עליה תדברו עוד זמן רב, הגעתם למקום הנכון.  ברוכים הבאים אל חוות סוסים ביתן אהרון – המקום בו הרומנטיקה היא דרך חיים.

חוות סוסים ביתן אהרון קמה לפני שנים וחרטה על דגלה את "טיולי הרומנטיקה". אמנם, בחווה תמצאו עוד סוגים רבים של טיולי רכיבה, אבל גולת הכותרת של המקום היא רכיבה רומנטית בשקיעה

כמו בכל עסק או חברה, אחת ההחלטות החשובות ביותר היא בחירת קהל היעד. אנחנו בחרנו בזוגות האוהבים, שיוכלו לבוא אלינו וליהנות מהשילוב הקסום בין רכיבה על סוסים, שקיעות מטריפות וחופי ים מהיפים בישראל.

רכיבה רומנטית לזוגות בשקיעה אפשר למצוא בחוות רבות בישראל, אבל אין, פשוט אין כמו אלו של חוות סוסים ביתן אהרון. בכל תחרות או בדיקה זוכים החופים הסמוכים לחווה לציונים הגבוהים ביותר. עם הסלעים הפראיים והחול הלבן, נוצרת אווירה מיוחדת המזכירה את החופים האקזוטיים ביותר.

ניסיון העבר שלנו עזר לנו לבנות מסלולי רכיבה רומנטית בשקיעה שעונים על כל הדרישות. עם התוספות הקטנות והייחודיות שלנו, עם הסוסים המטופחים והנקיים והמדריכים שיסייעו לכם בכל מה שתזדקקו לו, אתם יכולים להיות רגועים – הטיול מתחיל, הרומנטיקה בדרך.

חוות סוסים ביתן אהרון מציעה לכם מספר טיולים שונים בחווה ומחוצה לה. אם תעדיפו נוף טבעי של יערות ירוקים, או את עשרות צבעי השקיעה המתנפצים על הים, כך או כך נעמוד לרשותכם כדי להגשים לכם את כל הרצונות… תוסיפו לפנטזיה בקבוק יין טוב, פירות יבשים ואיך אפשר בלי תמונה למזכרת, ותבינו את מה שהבינו אלפי זוגות לפניכם – רכיבה רומנטית לזוגות בשקיעה זאת אכן פסגת הרומנטיקה.

אם ליבכם חושש שמא מחירי הרכיבה בשמיים, אנו מזמינים אתכם ליצור עימנו קשר ולגלות שעבור טיול סוסים רומנטי, ממש לא צריך לשבור תוכניות חסכון.
אז קדימה. ליום ההולדת, חגיגות נישואין או סתם כי כבר הרבה זמן לא פינקתם, והתפנקתם. רכיבה רומנטית בשקיעה – שוקעים בים של אהבה.

להזמנת מקומות ובירורים חייגו: 09-8669555עברנו לחוף דור המדהים - לניווט דרך וויז לחצו כאן