תמונת השבוע

החווה בפייסבוק

רכיבה על סוסים למשפחות

רכיבה על סוסים למשפחות– מחזירים את תחושת הביחד

התפתחות המחשבים האישיים ומכשירי הסלולר מאפשרת לכל אחד מאיתנו להיות מעודכן בכל רגע בנעשה בעולם, אך מצד שני כתוצאה מכך אנו שקועים יותר ויותר בעולם הווירטואלי ופחות ופחות יוצרים קשר זה עם זה. במשפחות רבות ישנה תחושה של ההורים כי הילדים הולכים ומתנתקים, אך הם אינם יודעים באיזה אופן יוכלו להחזיר קצת את חוויית הביחד המשפחתית שאפיינה את הדורות הקודמים. אחד הפתרונות המפתיעים למצב זה הוא לקחת את המשפחה לטיול רכיבה על סוסים.

החוויה של רכיבה על סוסים למשפחות היא הדבר השונה ביותר שניתן לדמיין מן השגרה בה ההורים והילדים נפגשים (אולי) לארוחת הערב ומחליפים כמה מילים. המשפחה כולה יוצאת מהבית, מנתקת את הילדים מן המחשב לכמה שעות ונוסעת לאחד המקומות המציעים טיולי רכיבה על סוסים.
חוות סוסים ביתן אהרון למשל, מציעה לכם טיול משפחתי בין נופים קסומים, פרדסים ואפילו חוף הים.

ההשפעה שיש לטיולי הרכיבה על ילדים היא מדהימה. ראשית, מחקרים מדעיים מוכיחים כי פעילויות כמו רכיבה על סוסים תורמות להתפתחות הקוגנטיבית של ילדים, לפיתוח שיווי משקל וקורדינציה, וכן להתפתחות הפסיכולוגית שלהם. שנית, הקשר שהילדים יוצרים עם החיה מעורר בהם תחושות חיוביות כלפי יצור חי, חוויה שמאזנת במעט את החוויה המנוכרת שמציעות להם הרשתות החברתיות בהם יש להם מאות "חברים" אך לא הרבה קשרים משמעותיים.

בנוסף להשפעות המידיות של הרכיבה על הסוס נהנים הילדים גם בפעם הראשונה מזה הרבה זמן מחוויה משפחתית נעימה ולא מלחיצה. טיולי רכיבה על סוסים למשפחות הם פעילות שנעשית באווירה רגועה ולא תחרותית, ובלי הלחץ המאפיין חוויות משפחתיות אחרות כמו נסיעה לחופשה, טיסה או חופשה משפחתית במלון.

רכיבה על סוסים למשפחות מומלצת בכל השנה, ומתאימה במיוחד לאירועים מיוחדים כמו ימי הולדת וכדומה. מקומות במרכז כמו חוות סוסים ביתן אהרון נמצאים במרחק קצר מכל מקום ישוב, ולעיתים מספיקה רבע שעה של נסיעה כדי למצוא לכל המשפחה טיול רכיבה על סוסים למשפחות שכולו חוויה והנאה גדולה.

להזמנת מקומות ובירורים חייגו: 09-8669555עברנו לחוף דור המדהים - לניווט דרך וויז לחצו כאן