תמונת השבוע

החווה בפייסבוק

רכיבה על סוסים – לא למכורים בלבד

רכיבה על סוסים – לא למכורים בלבד

כאשר תחביב, ספורט, אטרקציה או תופעה כלשהי חדשה הופכת בתוך זמן קצר לנחלתם של רבים ולא של מכורי הז'אנר בלבד, זו ההוכחה שמדובר במשהו נפלא. צלילות, מכון כושר, קארטינג. כולן דוגמאות מצוינות. אבל אין כמו רכיבה על סוסים כדי להבין את העניין.
 
אם עד לפני שניים שלושה עשורים רק מעטים נהנו מנפלאות הרכיבה, הרי שכיום מעטים האנשים שלא התנסו בטיול על החיה האינטליגנטית הזו. קשה להסביר מה בדיוק מושך בכך, אבל מאות אלפי אנשים לא טועים… חוות סוסים כבר מזמן אינן מצרך נדיר בישראל. בכל חלקי הארץ פזורים חוות קטנות וגדולות המציעות שלל טיולים ואטרקציות. גם רכיבה על סוסים במרכז הפכה לפופולארית בשנים האחרונות, אחרי שבעבר התאפשרה בעיקר בצפון הארץ.

פרמטרים רבים משפיעים על איכות חוות הסוסים השונות, ובכך גם על הבחירה שלכם באיזו חווה לבחור ליום כיף המשפחתי, לרכיבה הרומנטית עם בן / בת הזוג או סתם צהריים פנויים עם החבר'ה. בראש ובראשונה, המיקום של החווה, וכתוצאה מכך, היכן מתקיימים הטיולים האפשריים. במדבר או ביער? בחוף הים או בשולי הכביש? הנוף הוא מרכיב חשוב בהנאה שלכם בזמן רכיבה על סוסים. ולמשל, חוות סוסים ביתן אהרון מציעה גם טיולים בלב היער וגם בחוף הים הסמוך, וזה בהחלט יתרון משמעותי.

חשוב לבחור את סוג הרכיבה המתאים לכם ביותר ועל כן בררו על כל סוגי טיולי רכיבה על סוסים האפשריים. האם יש עצירות בדרך? האם ניתן להוסיף ולשלב מלבד רכיבה על סוסים גם אלמנטים נוספים? כגון פיקניק, ארוחת בוקר / ערב וכו'? כמובן שגם הניסיון והרמה שלכם ברכיבה משפיעים. זכרו גם כי סוסים, כמו כל בעל חיים אחר, מתפקדים טוב יותר כשהם מרוצים. והם מרוצים כשמאכילים אותם כמו שצריך, נותנים להם טיפול רפואי ראוי וגם תשומת לב אף פעם לא מזיקה. בחוות הסוסים ביתן אהרון מקפידים על כל אלה. למעשה זוהי אחת החוות היחידות שבהן רואים בסוסים אהבה אמיתית ולא רק עסק כלכלי נטו.

רכיבה על סוסים במרכז הארץ, או בכל מקום אחר, מומלצת לכל המשפחה. אז רגע לפני שהגשמים מתחילים, רוכבים!

 

להזמנת מקומות ובירורים חייגו: 09-8669555עברנו לחוף דור המדהים - לניווט דרך וויז לחצו כאן