תמונת השבוע

החווה בפייסבוק

רכיבה על סוסים במרכז בביתן אהרון

רכיבה על סוסים במרכז- לרכב כל הדרך אל החופש

מחפשים הרפתקה חדשה להזמין אליה משפחה, חברים או צוות עבודה? פעילות מקורית ומגבשת שתשלב בין הנאה לחברותא? על רכיבה על סוסים כבר חשבתם? אם לא – זה הזמן לקפוץ על האוכף ולמשוך במושכות – דיו אל ההרפתקה! מסלולים קצרים וארוכים לקטנים ולגדולים, ביום ובלילה, בזוג או בקבוצה – לדהור אל תחושת החופש המשכרת שחסרה לנו כל-כך.

רכיבה על סוסים הפכה כבר מזמן ממקצוע לתחביב של רבים. הסוסים אומנם כבר אינם משמשים כאמצעי תחבורה ראשי, אך ההנאה העצומה הגלומה בהזדמנות לרכב על הסוס גורמת לכך שגם כיום ניצבת רכיבה על סוסים במרכז ההוויה של רבים מאיתנו, ומהווה תחביב מושלם ליחידים ומשפחות. האפשרויות הן רבות ומגוונות – החל מטיולים משפחתיים נינוחים בין שדות ופרדסים ירוקים, דרך רכיבה על סוסים לאורך מסלולים ייחודיים כמו חוף הים וכלה בשליחת הדור הצעיר במשפחה לחוגי רכיבה וטיפול בסוסים.

גם אם אתם מתגוררים במרכז עירוני סואן, קיומן של חוות סוסים רבות באיזור, מאפשרת לכם להתחבר כל פעם מחדש לרוכב שבכם. רכיבה על סוסים במרכז הארץ מתאפשרת בקלות בחוות סוסים כמו ביתן אהרון שנמצאות במרחק נסיעה קצר מהערים המרכזיות של השרון וגוש דן ומספקות עבורכם חוויה ייחודית ונדירה של מציאות כפרית וחקלאית שלווה וירוקה שנראית כאילו כלל לא הצטרפה למרוץ התעשייתי המטורף של הערים וסביבתן הקרובה.

היתרונות הגדולים של רכיבת סוסים עבור ילדים ומבוגרים כאחד ידועים ומוכרים כיום – לא רק ההנאה שברכיבה עצמה אלא המימוש של התנסות חדשה, של שליטה ואחריות על בעל-חיים, של תחושת חופש וחיבור לטבע שכל-כך חסרה בחייהם של רבים מאיתנו. בדיוק משום כךרכיבה על סוסים היא דרך פשוט נפלאה כתוכן לחופשה משפחתית ייחודית או בילוי משפחתי חוזר. שפע המסלולים המוצעים, השילוב שמציעות חוות גדולות כמו חוות הסוסים ביתן אהרון בין משק חי פעיל לבין גידול הסוסים, כל אלה הופכים את הביקור והרכיבה בחוות סוסים לחוויה אדירה לכל המשפחה.

אז בפעם הבאה שאתם מתלבטים איך לגוון, לחדש, להפתיע, מומלץ לכם בחום לבחור ללא היסוס בדרך המלך של רכיבה על סוסים.

 

להזמנת מקומות ובירורים חייגו: 09-8669555עברנו לחוף דור המדהים - לניווט דרך וויז לחצו כאן