תמונת השבוע

החווה בפייסבוק

טיול סוסים רומנטי אהבה בכל פינה

טיול סוסים רומנטי – אהבה בכל פינה

עד לפני שנים אחדות, כאשר רצה זוג אוהבים להתענג על טיול סוסים רומנטי בחווה מסוימת, דלילות האפשרויות הותירה אותו עם התלבטות קצרה במיוחד. אבל כיום, כשתשוקתם האדירה של רבים לבעל החיים האצילי הולידה עשרות חוות סוסים ברחבי ישראל, מה רבה היא הדילמה, מה גדולה היא ההתלבטות. אז כדי לסדר לכם קצת את המחשבה, בנינו לכם כאן טיול סוסים רומנטי במיוחד. כאן תמצאו את כל המרכיבים היוצרים תמהיל רומנטי שלא ניתן לעמוד בפניו. לקרוא, להפנים, ליישם.

טיול סוסים רומנטי – הרמוניה מושלמת עם הטבע

אומרים שהחיים בין הפטיש לסדן לא נעימים במיוחד. חוות הסוסים ביתן אהרון מוכיחה בדיוק את ההיפך. לא בדיוק בצפון, לא ממש במרכז, אבל עם נופים קסומים, טיולים מרהיבים ומגוון אפשרויות נפלא, קשה להתחרות בטיול הסוסים שמציעה החווה. כאן תוכלו ליהנות מטיולים לאורך חוף בית ינאי הסמוך, רכיבה נעימה לאורך היערות, הפרדסים ועשרות הדונמים הירוקים שבסביבה, ובקיצור – ליהנות מפירותיהם של הטבע באופן מושלם ולחוות טיול סוסים רומנטי שאין כדוגמתו.

תארו לעצמכם טיול סוסים רומנטי שכזה….

הטיול הרומנטי שלנו מתחיל בנקודת האיסוף, שם תתקשו לבטח להאזין להוראות מדריך הרכיבה, כי כשסביבכם נוף ירוק ואין סופי של 360 מעלות, קשה להתרכז בכל עניין אחר. בשלב הזה ייפתח השלב הראשון בטיול, הכולל הליכה בין שדות מוריקים, עצים ונחלים, בנוף הנראה כאילו לקוח מכפר ציורי אלפי קילומטרים מכאן. טיול סוסים רומנטי בלי פיקניק הוא חוויה שאינה שלמה. לכן, אחרי כעשרים דקות לערך, תעצרו בצד הדרך בנקודה המשקיפה על נופי הסביבה, ותיהנו מפיקניק רומנטי ונפלא בחיק הטבע. אל תמהרו לשום המקום. הטבע לא בורח, הוא רק רוצה שתיהנו מפירותיו.

שבעים ומרוצים תחלו בחלקו השני של מסע האהבה – לעבר חוף הים והשקיעה הצבעונית ביותר שראיתם מימכם. שם, בדהרה קצבית לצד הגלים, תוכלו להבין באמת מדוע נחשב חוף הים שבאזור לאחד היפים בישראל, ולמה השילוב בין סוסים, ים ושקיעה כל כך מנצח. תוכלו לעצור פעם נוספת ללגימת יין או שמפנייה מרעננים, ותצאו אל החלק האחרון בטיול שלא תשכחו עוד שנים רבות… טיול סוסים רומנטי בחוות ביתן אהרון – ככה זה כשמבינים באהבה.

 

להזמנת מקומות ובירורים חייגו: 09-8669555עברנו לחוף דור המדהים - לניווט דרך וויז לחצו כאן