תמונת השבוע

החווה בפייסבוק

טיולי סוסים – שבת של כיף

טיולי סוסים – שבת של כיף

חורף 2014 ייזכר עוד שנים ארוכות כשחון במיוחד. אין ספק כי מדובר בבשורות רעות, אך גם בהן ניתן למצוא נקודת אור קטנה חיובית – סופי השבוע השמשיים שבאו בזה אחר זה, הביאו שלל אפשרויות בילוי משפחתיות וזוגיות. ובחורף הזה, עם ישראל התאהב בקונספט של טיולי סוסים בטבע. ובינינו? לא נראה שהדבר ישתנה גם בשאר חודשי השנה.

טיולי סוסים – מכל הסיבות שבעולם

 

השילוב של הירוק הנפלא שהביאו עימם הגשמים המעטים, יחד עם מזג האוויר האידיאלי, שאמנם קר מדי בשביל הים, אך נעים מדי בשביל להישאר בבית, גורם לאלפי מטיילים מדי שבת לפקוד את חוות הסוסים השונות ברחבי הארץ. מצפון ועד דרום, דרך החוות המצוינות שבשרון ובמרכז, יוצאים לדרך מאות טיולי סוסים מדי סוף שבוע. בין אם בקבוצות, זוגות או יחידים, לאורך חופי הים, טיולי הסוסים השונים מולידים שעות רבות של הנאה לכל המשפחה.

טיולי סוסים – הדרך לבחירה המושלמת

 

אם עוד לא הספקתם לחוות, או שחוויתם ונשאר לכם טעם של עוד, זה בדיוק הזמן לתכנן את טיול הסוסים הבא. ראשית, בחרו חווה גדולה, בעלת מוניטין חיובי ונופים מרשימים מסביב, שיהפכו את טיול הסוסים שלכם למרשים אף יותר. חוות הסוסים ביתן אהרון שבאזור השרון עונה על כל אלו, ועוד הרבה יותר ומציעה לכם טיולי סוסים מיוחדים במינם. לאחר מכן, התאימו את טיול הסוסים לרצונות שלכם, ואל תתפתו להתפשר בעניין (לעיתים קרובות, במיוחד בימים עמוסים, ינסו לשכנע אתכם לבחור, למשל, טיול קבוצתי בתמורה להנחה. אם אתם מעדיפים טיול זוגי, התעקשו על כך). אופי הטיול, הקצב שלו, זמני הרכיבה (מרבית הטיולים נעים בין שעה לשעה וחצי, אך ניתן לערוך גם טיולי סוסים ארוכים יותר), היכן תרכבו (בחוות מסוימות אפשרויות שונות, כמו חופי ים, יערות, מדבר ועוד) ופעילויות שונות שתוכלו לצרף לטיול.

טיולי סוסים – פעילויות נוספות

 

לגבי הפעילויות, חשוב לנו להרחיב במה מדובר. אם הגעתם כזוג אוהבים רומנטי, תוכלו לשלב עם הטיול ארוחת בוקר/ערב נפלאה, בקבוק יין/שמפנייה, או סתם פיקניק מאולתר אל מול צבעי השקיעה. קבוצה של חברים / עובדים? פעילויות תחרותיות, משימתיות ואתגריות מחכות לכם בחוות שונות.  טיולי סוסים – הבילוי המושלם. כל השנה, לכל אחד ואחת!

להזמנת מקומות ובירורים חייגו: 09-8669555עברנו לחוף דור המדהים - לניווט דרך וויז לחצו כאן