תמונת השבוע

החווה בפייסבוק

טיולי רכיבה על סוסים

טיולי רכיבה על סוסים

שגרת חיי היום יום של רובנו כוללת הרבה שעות של ישיבה מול המחשב או נהיגה (בדרך כלל בפקקים), והיציאה לטבע הפכה לדבר שכמעט ונשכח לו. עם זאת בשנים האחרונות הולכת וגוברת המודעות לחשיבות הרבה שיש לפעילויות שמחזירות קצת את תחושת השייכות לעולם הטבע, ובין פעילויות אלו אין ספק כי טיולי רכיבה על סוסים בחוות הסוסים ביתן אהרון היא אחת האופציות המהנות ביותר.

הקסם הרב של טיולי רכיבה על סוסים בביתן אהרון מתאים לכל אחד, החל מזוגות המבקשים לגוון קצת ולרענן את הרומנטיקה, דרך חגיגות של ימי הולדת או ימי נישואין וכדומה, ועד לטיולי סוסים של כל המשפחה. טיולי סוסים עצמם משרים על הרוכבים אווירה מרגיעה ונעימה, והנופים הנצפים בדרך מחזירים קצת ירוק וכחול לחיים. זו גם הזדמנות לרענן קצת את ידיעת הארץ של הילדים, שבטיולים השנתיים שלהם כיום נוסעים באוטובוסים ממוזגים וצופים בסרטים, בלי לטרוח בכלל להביט על הנוף…

כמובן שאין צורך להיות רוכבים מקצועיים כדי ליהנות מ- טיולי רכיבה . אפשר לבחור טיולי רכיבה על סוסים במגוון של צורות, החל מסיורים קצרים ואיטיים ועד לטיולים ארוכים בני שעה או שעתיים. אם מדובר בקבוצה מגוונת הכוללת, למשל, גילאים שונים, כדאי להתאים את הטיול ליכולותיהם של הילדים הקטנים יותר כדי שיוכלו להישאר מרוכזים במשך כל זמן טיול הסוסים .

גם ילדים קטנים יכולים להשתתף בפעילות הרכיבה כשהם רכובים על סוסי פוני חמודים. כדאי אולי לדעת כי המדע כיום יודע שרכיבה על סוסים תורמת להתפתחותו הפסיכולוגית והקוגנטיבית של הילד.  רכיבה על סוסים בחוות סוסים ביתן אהרון מביאים לסיפוק רב ובטחון עצמי עבור הילד ומסייעים גם בטיפול בבעיות קשב וריכוז. בנוסף לכך הרכיבה עצמה תורמת לפיתוח מיומנויות של התמצאות במרחב ושיווי משקל. תכונות אלו של הרכיבה הן העומדות בבסיס הרכיבה הטיפולית, שמהווה כיום תרפיה מקובלת.

מי שמתעניין ברכיבה ישמח לדעת שלא צריכים לנסוע רחוק מדי בכדי ליהנות מחיק הטבע טיולי רכיבה על סוסים ב חוות הסוסים ביתן אהרון רק 20 דקות מתל אביב ואתם כאילו במדינה אחר.
חוות הסוסים ביתן אהרון מציעה לכם שפע של מסלולי רכיבה המתאימים לכל אחד. בדרך כלל לא תתקלו בקשיים מיוחדים במציאת מקום הקרוב לביתכם, וגם אם תאלצו לנסוע מעט ברכב כדי להגיע לחווה, אין ספק שהתוצאה תהיה שווה את זה. תבלו…

להזמנת מקומות ובירורים חייגו: 09-8669555עברנו לחוף דור המדהים - לניווט דרך וויז לחצו כאן