תמונת השבוע

החווה בפייסבוק

טיולי רכיבה על סוסים – אהבה בדהירה

דמיינו לעצמכם את הסיטואציה הבאה: שקיעה. חוף הים. צבעים שמגדירים מחדש את המילה "יופי". הרומנטיקה מעולם לא נראתה צבעונית כל כך. אתם, יחד עם אהוב/ת ליבכם, נמצאים בעיצומה של רכיבה קלילה על סוס אצילי, כשבקבוק היין רק מחכה לאתנחתא הכי מופלאה שידעתם. נשמע דמיוני? טעות. נשמע כמו טיולי רכיבה על סוסים

מגוון רחב של טיולי רכיבה על סוסים

 

טיולי רכיבה על סוסים הפכו כבר מזמן מבילוי לחובבי הז'אנר המכורים לעניין, ליום כיף שמתאים לכולם – משפחה, חברים, זוגות אוהבים ולכל מי שאוהב טבע, נופים, בעלי חיים וכל מה שביניהם. כל סוג וסגנון טיול – מהיר או איטי, רומנטי או קבוצתי, ביום או בלילה – תוכלו למצוא בין עשרות חוות הסוסים הפרוסות מרמת הגולן ועד לדרום הנגב. 

טיולי רכיבה על סוסים – רק אתם, הסוס והים

 

ישנם מקומות רבים המתאימים לטיול סוסים, אבל לעניות דעתנו, טיולי רכיבה על סוסים בחוף הים הם רמה מעל כולם. קחו למשל את טיולי הסוסים המוצעים בחוות ביתן אהרון שבשרון. שם תמצאו את עצמכם על אחד מהסוסים היפהפיים שבשטח החווה, רוכבים את עצמכם לדעת, על חוף הים שבבית ינאי – אחד החופים היפים ביותר בישראל. טיול שכולו אהבה והנאה, טבע וחופש. שלמות בהתגלמותה.  בין דהירה לדהירה, תוכלו ליהנות מפיקניק נהדר על חוף הים, בקבוק יין או שמפנייה, כשמדריך הרכיבה ישמח להסביר לכם על הסביבה ולצלם אתכם, כדי שהחבר'ה יקנאו… טיפ קטן אך חשוב – לפני הזמנה של טיולי רכיבה על סוסים הבהירו לבעלי החווה ולמדריך על אופי הטיול המועדף עליכם, ובעיקר, על הקצב הרצוי.

טיולי רכיבה על סוסים – מחירים ובטיחות

 

מחירי טיולי רכיבה על סוסים נעים סביב 200-250 ₪ לשעת רכיבה לזוג. תוספות שונות מייקרות לרוב את העלות הכללית, אך בד בבד, מעצימות את החוויה. שימו לב לנושא הביטוח והבטיחות. בחרו חוות סוסים שמקפידה על קיצו של יוד בכל נושא הבטיחות על שלל המרכיבים שלו – תדריך מקדים, ציוד מגן, מדריך צמוד וכו'.. בילוי נעים!

להזמנת מקומות ובירורים חייגו: 09-8669555עברנו לחוף דור המדהים - לניווט דרך וויז לחצו כאן