תמונת השבוע

החווה בפייסבוק

טיולי סוסים במרכז ובשרון

טיולי סוסים – מה, עדיין לא ניסיתם?

טיולי סוסים הינם חוויה יוצאת מן הכלל אשר מתאימה לכל אחד, לכל אחת ולכל גיל. קשה מאוד להעלות על הכתב את התחושות אשר מתעוררות כאשר רוכבים על גבו החזק של הסוס והקשר החזק אשר נוצר בין הרוכב לסוסו. כל כך הרבה רגשות קיימים בלב ליבו של אדם ואנו חיים על מנת לחוות את כולן. לכן, עד שלא תחוו, לעולם לא תדעו מהי האהבה הגדולה לרכיבה ומדוע ישנם אנשים אשר פשוט אוהבים לעשות זאת על בסיס חודשי ואף שבועי. במרחק נגיעה נערכים מדי יום טיולי סוסים בשרון ובמרכז, באווירה קסומה אל מול נופי גם עדן. אז מה התירוץ שלכם? איך זה שעדיין לא ניסיתם?

טיולי סוסים –  לא למקצוענים בלבד

משום מה, רבים חושבים כי חוות סוסים מקיימות פעילויות רכיבה אך ורק בתוך שטח מתחם האימונים, כפי שעושים ילדי הקייטנות ובתי הספר. האמת רחוקה מהמציאות שכן לאחר אימון קצר ביותר ניתן לצאת לרכיבה עצמאית ולחוות טיולי סוסים גדולים מהחיים. אין שום צורך להיות רוכב מקצועי על מנת לתקשר עם הסוס וליהנות מרכיבה עצמאית ומהנה, החל מגיל ילדות ועד למבוגרים שביננו.

רומנטיקה בשיאה
שני בני הזוג, רוכבים יחד אל עבר השקיעה..המדריך שומר מרחק על מנת לתת להם לדבר ולהתמכר לנוף אשר נגלה אל מול עיניהם…על החוף, כבר מחכה להם ארוחת הצהרים ושלט הצעת נישואין שלא ניתן לסרב לה…
אהבתם? זה רק חלק ממה שאפשר לעשות כשמגיעים אל חוות סוסים ביתן אהרון כחלק מטיולי סוסים אשר נערכים קרוב לים, 20 דקות מהמרכז ההומה והצפוף.

חיזוק הקשר המשפחתי
ישנן פעילויות אשר אמנם מתרחשות בחיק המשפחה אך אינן מביאות לדבר מלבד זיכרונות עמומים. טיולי סוסים במרכז ובשרון מהווים את ההיפך הגמור – מדובר ברכיבה משפחתית משותפת אשר תורמת לחיזוק התא המשפחתי, חוויות יוצאות דופן וכל בני המשפחה שותפים – כן, גם התינוק בן השנתיים יכול לרכב על סוס פוני! התמונות של כל בני המשפחה רוכבים על הסוסים שלהם הן תמיד תמונות מוצלחות, לאורך נופים עוצרי נשימה, אווירה כפרית או חוף הים, כחול מול ירוק… רק אתם, הסוס והרגשות. טיולי סוסים… להנאה גדולה מהחיים.

להזמנת מקומות ובירורים חייגו: 09-8669555עברנו לחוף דור המדהים - לניווט דרך וויז לחצו כאן