תמונת השבוע

החווה בפייסבוק

חוות סוסים – פעילות מגבשת לעובדים

סדנאות אינספור עוסקות בקשר שבין פעילות מגבשת ומהנה לעובדים לבין עליית התפוקה ושיפור משמעותי לגבי שביעות רצונם מהעבודה. במקום ללכת לקארטינג או לבצע סנפלינג בהרים, ניתן ליהנות מהפעילות המגבשת והשורשית ביותר שיש- רכיבה על סוסים. חוות סוסים טובה תציע חוויית רכיבה מגבשת ומהנה, פעילות חובה עבור כל מקום עבודה .

חוות סוסים – מתגבשים ונהנים

 

רכיבה על סוסים תמיד הייתה ותמיד תהיה פעילות של "החבר'ה". בדיוק כמו הבוקרים של פעם במערב הפרוע, המרחקים הנגמעים, הנופים והריחות תמיד מקרבים לבבות. חוות סוסים היא המקום להגשים זאת, לחוות פעילות מגבשת כצוות ולהכיר אחד את השני קצת יותר לעומק. פעילות זו כוללת הצמדה של סוס לכל משתתף כאשר בטרם העלייה על הסוסים והיציאה לדרך, מקבלים המשתתפים הסברים אודות מהות הרכיבה, הטכניקה הנכונה לתקשר עם הסוס ומעט מידע על המקום בו הם נמצאים. עבודת הצוות באה לידי ביטוי בעזרה לזולת בתקשורת עם הסוסים, האכלתם וניווט משותף.

חוות סוסים – לאן רוכבים?

 

בדיוק כמו במערב הפרוע, הרכיבה היא אל עבר האופק… ובחזרה. חוות סוסים אשר נמצאת במיקום מנצח, כגון ביתן אהרון שבשרון, תציע רכיבה מגבשת לצוותי עובדים בנופים משגעים של ירוק, דרכי אפר, מדשאות רחבות ידיים, שלוליות אשר התהוו בעקבות הגשמים, פרדסים מוריקים עם ריחות פירות הדר ולא פחות חשוב, רכיבה על עבר קו האופק המגיעה היישר אל שפת הים.

חוות סוסים- וזה עוד לא הכל

 

וכמו בכל פעילות קבוצתית אין כמו אוכל טוב כדי לגבש בין החברים ולסיים את היום בטעם טוב. לאחר הרכיבה או בהפסקה באמצע הדרך, ניתן להמשיך ולהתגבש כצוות עם מטעמים מבית שף מחונן.
חוות סוסים איכותית דוגמת ביתן אהרון מציעה לכם ליהנות מארוחות בשריות או חלביות בשטח (על שפת הים למשל) או בפינה ייעודית בחווה ופשוט ללקק את האצבעות. טיולי הסוסים נמשכים בין 40 דקות למספר שעות, בהתאם לזמן הפנוי והרצון. 

ברוב המקרים, לאחר ימי גיבוש כאלו, נוהגים העובדים להגיע אל אותה חוות סוסים עם בני משפחתם כך שהם יוכלו לחוות בפועל את מה שחוו עם צוות החברים מהעבודה. זוהי חוויה משותפת לכל בני המשפחה, ילדים ומבוגרים גם יחד. בהחלט מומלץ!

להזמנת מקומות ובירורים חייגו: 09-8669555עברנו לחוף דור המדהים - לניווט דרך וויז לחצו כאן