תמונת השבוע

החווה בפייסבוק

חוות סוסים – כשתרגישו את הצורך לגוון

בין מאות הפארקים, אלפי הבריכות הציבוריות וחופי הים הבלתי נגמרים בארצנו, שוכנות עשרות בודדות של חוות סוסים המציעות בילוי יומי מהנה במיוחד לכל המשפחה. מרבית חוות הסוסים ממוקמות בלב הטבע וחופי הים, ומציעות טיולי סוסים מסוגים שונים שבהחלט כדאי לחוות לפחות פעם בשנה. עוד לא השתכנעתם? להלן סקירה של מגוון הטיולים שתמצאו בחוות הסוסים המובילות.

חוות סוסים – סוגי טיולים

 

חוות הסוסים בישראל מציעות מגוון רחב של פעילויות לקטנים ולגדולים, למשפחות ולאוהבים, לעובדים ולחברים. כמובן שלב ליבו הפועם של כל ביקור בחוות סוסים הוא טיול רכיבה, אשר אלו האפשרויות המרכזיות העומדות בפניכם אם תבחרו חוות סוסים מוצלחת.
•    טיול איטי ורומנטי – מיועד בעיקר לזוגות אוהבים, לחסרי הניסיון ברכיבה על סוסים, וסתם לאלו שמחפשים הליכה איטית תוך צפייה בנוף, בשקיעות ובהדר של הטבע. ניתן גם להזמין סוסי פוני לקטנים שבחבורה ולצאת לטיול נפלא אל תוך השקיעה.
•    טיול אדרנלין מהיר – מיועד למנוסים בעולם הרכיבה, ואשר מתנהל בחלקו בדהירה מהירה, לצד שלבים של הליכה איטית ונעימה. חוות סוסים מסוימות אף מציעות טיולי רכיבה מיוחדים לקבוצות וערבי גיבוש מקוריים.

חוות סוסים – טיול על החוף, וכל השאר

 

הלהיט הגדול של ביקור בחוות סוסים עבור הישראלים הוא רכיבה בחוף הים. נכון, גם היערות, הפרדסים והשטחים הירוקים האחרים נפלאים, וכבודם במקומם מונח. אבל מה יותר מושלם משקיעה צבעונית לאורך חוף ים מרהיב, כשאתם על גבו של סוס מרשים? חוות סוסים שונות מציעות את החוויה הנדירה הזאת, ביניהן בעלי חוות הסוסים ביתן אהרון, ש"מנצלים" את הסמיכות שלהם לחוף בית ינאי המרהיב, כדי להעניק לכם טיול מהסרטים. אגב, נכון שים ושקיעה מתקשרים תמיד עם זוגיות ורומנטיקה, אבל אל תטעו – טיולי רכיבה על חוף הים מתאימים גם לחברים, לימי גיבוש, משפחה וילדים. את טיול הסוסים ניתן לשלב עם תוספות מרעננות כגון פיקניק, טיול רגלי על חוף הים, עצירה רומנטית ליין משובח או כל רעיון מקורי אחר שעולם בראשכם.

להזמנת מקומות ובירורים חייגו: 09-8669555עברנו לחוף דור המדהים - לניווט דרך וויז לחצו כאן