תמונת השבוע

החווה בפייסבוק

חוות סוסים – כך תבחרו חווה מנצחת

חוות סוסים – כך תבחרו מיקום מנצח

אחת המתנות המפנקות והמהנות ביותר שאנו יכולים להעניק לעצמנו או לאדם אהוב היא פעילות של רכיבת סוסים ואם היא מתבצעת באיזור המקסים של השרון ובמידת האפשר, על שפת הים, הרי זה משובח. טיולי רכיבה על קו החוף ידועים בנופך המיוחד שלהם, פינוק נפשי שאין כמותו. חוות סוסים במיקום מנצח תעניק לכם בדיוק את המאפיינים החשובים האלה ואנו כאן כדי להמליץ לכם על החווה האולטימטיבית.

חוות סוסים בלב השרון

אזור השרון הינו אחד מהיפים והמתפתחים במדינת ישראל. המושבים ממערב לכביש 2, הפרדסים, המשקים, ריחות הטבע וכמובן – שפת הים, מספקים אווירה שלא תמצאו בשום מקום אחר. וכיצד ניתן לחוות את השטח מנקודת מבט שונה מהנסיעה ברכב או התמקדות רגלית בחלק מסוים? התשובה היא ברורה – חוות סוסים בשרון היא המקום להרפתקה ייחודית במינה ואם כבר בשרון, אז שתהיה זו חוות הסוסים ביתן אהרון. במקום תזכו בפעילות רכיבה של מספר שעות (בין 2 ל- 4 שעות) אשר טרם לה מקבלים המשתתפים הסברים על הסוס, צורת הרכיבה האופטימאלית, דרכי התקשורת עמו ומעט על המקום וסביבותיו. מיד לאחר מכן כל משתתף מכיר את הסוס שלו ויוצאים לדרך בעקבות המדריך. בדרך פוגשים פרדסים מוריקים של פירות הדר (כן, אפשר לקטוף!), עשבייה טבעית, מפרצי מים אשר נתהוו בעקבות הגשם, חיות בר לרוב ודרכי אפר אינסופיות. בסופו של דבר מגיעים לקו החוף, בזריחה, בשקיעה או בשעות הצהריים לבחירתכם. כאשר סוף כל סוף תגיעו לשם, תעתק הנשימה מפיכם ולא תאמינו כי ישנם חופים כאלו במרחק נגיעה מפקקי המרכז. את כל אלה ועוד הרבה יותר תציע לכם חוות סוסים איכותית בשרון.

חוות סוסים – חוויה לכל אחד ואחת

חוות סוסים מקצועית תתאים לכל אדם את הסוס המתאים לו, ע"פ אופי וטמפרמנט. הרכיבה היא מרגיעה לכשעצמה ויש בה ערכים מוספים של אהבת ארץ מולדת, התחברות לטבע ולחיה האלגנטית. פעילויות הרכיבה מתאימות לכולם, החל מגיל 8 ועד משקל גוף של 100 ק"ג. ניתן לצאת לטיול זה כבודדים, כזוגות או כמשפחה ואף ליהנות בסוף הארוחה מארוחה בשרית/חלבית ויין איכותי. לאורך כל המסלול ניתן להצטלם ולהנציח את אחת החוויות הטובות של חייכם ואף ליהנות משלל אטרקציות נוספות שתציע לכם כל חוות סוסים שמכבדת את עצמה. בילוי נעים!

להזמנת מקומות ובירורים חייגו: 09-8669555עברנו לחוף דור המדהים - לניווט דרך וויז לחצו כאן