תמונת השבוע

החווה בפייסבוק

חוות סוסים בשרון

על חווֹת סוסים וחוויות סוסים בלתי נשכחות
רכיבה על סוסים או שימוש בסוסים ככוח תחבורתי, הן פעולות שהיו עד לפני תקופה לא ארוכה פעולות הכרחיות לצורך התניידות בארץ ובעולם וכיום הפכו נדירות הרבה יותר. הסוסים פסקו מלשמש כלי רכב, כלי מלחמה וכוח עבודה חקלאי וכיום הם משרתים אותנו בעיקר לצורך פעילות חווייתית ומהנה ולצורך ספורט תחרותי, שלא נפוץ מאד בארץ. חווֹת סוסים הן המסגרת האידיאלית עבור מי שמעוניין להתוודע לעולם הרכיבה ולשלב בינו ובין התנסות בחוויית טיול אחרת שכמו לקוחה מאגדות ימי קדם. כדי לאפשר לעצמכם טיולי רכיבה בנופים פתוחים, מומלץ להתרחק מעט מהמרכז הסואן. חווֹת סוסים בשרון, כמו חוות הסוסים ביתן אהרון, יוכלו להציע לכם טיולי סוסים מגוונים בנופים קסומים.

טיולי רכיבה מאפשרים תמיד שילוב בין חשיפה לנופים ולאוויר פתוח ובין ההתנסות המיוחדת שבקשר אדם-חיה. לסמוך על הסוס, לתת בו אמון אך במקביל להוביל אותו ולהכתיב לו את הדרך, היא התנסות לא פשוטה אך מתגמלת ביותר. חווֹת סוסים מחזיקות אנשי מקצוע אשר יוכלו לסייע לכם בצעדיכם הראשונים בדרך זו. בנוסף לכך, הרכיבה תהווה עבורכם, כמובן, גיוון מבורך מהשגרה וטיול במשעולי ארצנו אליהם לא תמיד ניתן להגיע שלא על גבו של סוס. חוות סוסים בשרון יכולות להציע לכם מסלולים בתוואי דרך ונופים שונים – מהחולות האדמדמים, דרך שדות חקלאיים ועד רכיבה לאורך הים.

במספר חווֹת סוסים, הרחיבו הבעלים את המסגרת והוסיפו אטרקציות לטובת ילדי המשפחה. כך למשל, מציעה חוות הסוסים ביתן אהרון לאורחיה ביקור בפינת חי הכוללת פינת ליטוף וכן אפשרות לרכיבה על סוסי פוני קטנים המתאימים במיוחד לרכיבת ילדים. בנוסף לכך, תוכלו לבחור כיום בין שפע רעיונות לחוויות רכיבה שמציעות החוות המובילות – רכיבה רומנטית כולל עצירה מסורתית בצל עצים עם סל פיקניק; טיולי כרכרות נוסח אירופה של פעם; טיולי רכיבה לאירועים מיוחדים כמו יומולדת עם חגיגות נלוות או רכיבה לפרדסים נותני פרי ועצירה לקטיף. דיוֹ סוסים ודרך צלחה!

להזמנת מקומות ובירורים חייגו: 09-8669555עברנו לחוף דור המדהים - לניווט דרך וויז לחצו כאן