תמונת השבוע

החווה בפייסבוק

חוות סוסים במרכז – הנאה שלא הכרתם

בין האורבניות הלוהטת לאטרקציות האין סופיות, צצו בשנים האחרונות באזור המרכז סממני טבע ואופציות בילוי נהדרות מחוץ לעיר. חוות סוסים במרכז כבר אינה מצרך נדיר, ומציעה בילוי מגוון, תחת כיפת השמיים ומרחבי האופק, המתאים לכולם – גדולים וקטנים, זוגות וחברים, קבוצות ויחידים.

חוות סוסים במרכז – מכל היתרונות שבעולם

 

אז נכון שמרכז הארץ מתקשר בדרך כלל למרכזי ערים סואנות, אבל בל נשכח את חופי הים הקסומים ואת כל אותם יערות ופארקים הגודשים את קו החוף שבין חדרה לגדרה. השילוב בין טיולי סוסים לחוף הים יוצר הרמוניה מושלמת, שמוצאת את ביטוייה בכל דקה ורגע במהלך בילוי במרחבים הירוקים של חוות סוסים במרכז בעלת מוניטין. דוגמא נהדרת לכך קיימת בחוות הסוסים ביתן אהרון (כרבע שעה נסיעה מתל אביב) המציעה טיול חוף מרהיב בחוף ימה של חבצלת השרון, חוף הנחשב, ולא בכדי, לאחד מהיפים והמטופחים בישראל. כל חוות סוסים במרכז הארץ מציעה טיולים רבים לקהל הרחב. ניתן לבחור טיול סוסים בן שעה אחת, או כזה המתפרש על פני שלוש שעות ויותר. ניתן לשלב פיקניק, יין רומנטי אל מול השקיעה, או כל הפוגה אחרת במהלך הטיול. אל תהססו לשאול את מדריך הטיולים על הסביבה. הוא לבטח ישמח להסביר לכם על כך.

חוות סוסים במרכז – כך תבחרו נכונה

 

ביתן אהרון היא דוגמא לחוות סוסים שמקפידה על כל שצריך, אך לא כולן כאלו. לכן, באחריותכם לוודאי כי בחווה בה אתם מתכננים להעביר את יום הבילוי, מקפידים על כלל האלמנטים הבטיחותיים המרכיבים טיול סוסים (הנחשב, ובצדק, לבטוח במיוחד), ובראשם – ציוד מגן, תדריך בטיחותי מקדים ונוכחות מדריך בכל שלבי הטיול. למען מקסום ההנאה מרגעי הטיול, חשוב להתאים את אופי וסגנון הטיול לרצונות שלכם. במיוחד נכונים הדברים לגבי קצב הטיול – האם פרוע ומהיר או רגוע ושקט? זכרו שאם אתם חלק מקבוצה גדולה, חוסר התאמה שכזה עלול לפגוע בהנאת חברי הקבוצה. ניתן לקיים טיול שחלקו איטי וחלקו קצבי. וכמה עולה לבקר במתחם של חוות סוסים במרכז? ובכן, עלות הטיולים נעה בין 200 ל-350 ₪ לזוג לשעת רכיבה. מבצעים והנחות מחכים לכם ברחבי הרשת. בילוי נעים!

להזמנת מקומות ובירורים חייגו: 09-8669555עברנו לחוף דור המדהים - לניווט דרך וויז לחצו כאן