תמונת השבוע

החווה בפייסבוק

חוות סוסים במרכז – הנאה בקליק קלוק

חוות סוסים במרכז – הנאה בקליק-קלוק

לפעמים בחיים, סטריאוטיפים נשארים זמן רב אחרי שהמציאות שינתה אותם. עבור רבים, בילוי משפחתי באזור המרכז כולל בריכה, ים, מסעות וקולנוע, אבל חוות סוסים במרכז? מי בכלל שמע על זה? ובכן הן בהחלט קיימות, שכן אזורי גוש דן והשרון פורחים בעשור האחרון ומציעים עשרות חוות סוסים איכותיות. אז מי אמר שצריך לעלות על כביש 6 בשביל ליהנות מיום כיף עם המשפחה או החבר'ה?

חוות סוסים במרכז – מכל הנופים שבעולם…

 

אם לא ידעתם, ישראל היא מיני-מעצמה בתחום חוות הסוסים. מאות חוות ברחבי הארץ, עשרות מתוכן במרחק של עד חצי שעה ממטרופולין תל אביב. ורובן ככולן באיכות גבוהה, עם סוסים מרוצים, מדריכים מקצועיים וסוגי טיולים רבים המתאימים לכולם – יחידים, זוגות ומשפחות. מתחילים ומנוסים. כאלו המחפשים שקט ורומנטיקה, לצד אחרים המחפשים ריגוש ואדרנלין. אם אתם מחפשים חוות סוסים במרכז שבאמת תספק את הסחורה אנו מציעים לכם לנסות את חוות הסוסים ביתן אהרון אשר נמצאת חצי שעה מתל אביב.  בחווה תמצאו את כל הטוב שיש לעולם הרכיבה להציע- טיולי זוגות רומנטיים בחוף הים הסמוך, טיולים משפחתיים בלב היערות והפרדסים שבאזור. והכל בסבלנות ובחיוך, עם פעילויות לכל המשפחה (פיקניקים, פינות חי וליטוף, ארוחות בוקר וצהריים). אם חיפשתם בילוי יומי נפלא ולא יקר, החיפוש הגיע לקיצו.

חוות סוסים במרכז- מה צריך לדעת לפני היציאה לדרך?

 

אנחנו נורא לא אוהבים להרוס את הרומנטיקה וההנאה שתציע לכם כל חוות סוסים במרכז, אבל פשוט חייבים לדבר לרגע גם על הפן הבטיחותי. רכיבה על סוסים הינה עניין בטוח לחלוטין, אך חשוב להקפיד על כמה כללים: תדרוך בטיחותי קצר הן למתחילים והן למנוסים; חבישת ולבישת אביזרי בטיחות ובראשם קסדה ומגני גוף; מדריך מוסמך וצמוד העומד בראש קבוצת הרוכבים ונמצא בקשר עין ואוזן איתם לאורך כל הדרך; הישמעות להוראות המדריך לפני ובזמן הטיול. הקפידו על כל אלו, ותוכלו להיות רגועים לגמרי. למען הנאה מקסימאלית, בחרו את הטיול המתאים ביותר עבורכם. שימו לב לאלמנטים של זמן (בין 40 דקות ל-3 שעות, ואף יותר), קצב הטיול (רגוע, בינוני או מהיר), הנופים שבדרך, פעילויות נוספות, גודל הקבוצה, השעה ביום ועוד. אין סיבה שלא תשיגו בדיוק את מה שתרצו.

ביקור במתחם של חוות סוסים במרכז כולל לרוב גם פעילויות נוספות ששווה לבדוק עליהן מבעוד מועד, בראשם פינות חי, רכיבת ילדים על סוסי פוני, טיולי כרכרה, סדנאות שונות ועוד. בילוי נעים!

להזמנת מקומות ובירורים חייגו: 09-8669555עברנו לחוף דור המדהים - לניווט דרך וויז לחצו כאן