תמונת השבוע

החווה בפייסבוק

חוות סוסים במרכז – ההנאה מתקרבת

נהוג לחשוב שבשביל טבע צריך לנסוע לצפון, בשביל בילוי לילי סוער כדאי להעביר לילה בתל אביב, ואם אוויר הרים צלול כיין זה מה שמתחשק לכם, ירושלים היא היעד הראוי. ומה לגבי טיולי סוסים? ובכן, בעניין הזה, לא צריך לבחור. בצפון, בדרום, ותאמינו או לא – כיום ניתן למצוא גם חוות סוסים במרכז.  פשוט מושלם.

חוות סוסים במרכז – טיולים מכל הסוגים, אבל לא רק

 

מאות מכורים קבועים ועוד עשרות אלפי "טרמפיסטים" שנהנים מיום כיף בחוות סוסים אחת לתקופה כבר הבינו שבין הים, הבריכה והפארקים הגועשים, ישנה עוד אפשרות ליום נהדר ומלא חוויות לכל המשפחה. ועכשיו, אחרי שההנאה הגיעה גם לגבולות נתניה – אשדוד, לא צריך לבזבז זמן יקר בנסיעה אינסופית. חוות סוסים במרכז מציעה את כל אותן אפשרויות בילוי מגוונת שמציעות חוות בכל מקום אחר. עיקר ההנאה טמון, כמובן, בטיולי הסוסים הקלאסיים – הזוגיים, הרומנטיים, הקבוצתיים, רווי האדרנלין. עם הנופים המהפנטים, השקיעות המרהיבות, הטבע בשיא תפארתו. קחו לדוגמא את חוות הסוסים ביתן אהרון שבין הרצליה לנתניה, ואשר מציעה מגוון רחב של טיולים ואטרקציות, כולל טיול רומנטי על חופה המרהיב של חבצלת השרון הסמוכה. פשוט נפלא.

אבל לא רק טיולי סוסים ניתן למצוא באותן חוות סוסים במרכז. פינות ליטוף וחי לקטנטנים, רכיבות על סוסי פוני, בתי קפה ומסעדות וטיולים רגליים בסביבה. במהלך טיולי הסוסים ניתן לשלב קטיף פירות, לימוד על הסביבה, פיקניק רומנטי או סתם בקבוק יין משובח אל מול צבעי השקיעה. בינינו, מה צריך יותר מזה בחיים?

חוות סוסים במרכז – מה עוד צריך לדעת לפני היציאה לדרך?

 

התחרות בין חוות הסוסים השונות יצרה סטנדרט גבוה של איכות ובטיחות. עם זאת, חשוב להיות ערים לכל הנושא הבטיחותי, ולוודא כי ניתן לכם ציוד רכיבה מגן, שעברתם תדריך קצר לפני תחילת הרכיבה, שקשר עין תמידי נמצא בין המדריך לרוכבים ושנערכו תיאומי ציפיות לגבי אופי הטיול הצפוי.
הביקור במתחמי חוות סוסים במרכז אינו עניין זול, אך בהחלט לא יקר כמו יום כיף משפחתי בלונה פארק או בפארק מים כלשהו. רכיבה בת שעה תעלה בממוצע כ-120-150 שקלים לאדם, כאשר רבות מן האטרקציות סביב הינן בחינם או בעלות סמלית.

חוות סוסים במרכז – בילוי מושלם מתחת לבית.

להזמנת מקומות ובירורים חייגו: 09-8669555עברנו לחוף דור המדהים - לניווט דרך וויז לחצו כאן