תמונת השבוע

החווה בפייסבוק

חוות סוסים במרכז – אטרקציה מופלאה ליד הבית

עכשיו, משהקיץ בפתח והקור והגשמים לא אמורים לפקוד את מחוזותינו, אנו מתחילים ללא הרף לתור אחר אטרקציות שימלאו את חיינו, את סופי השבוע ואת זמן הפנאי עם הילדים. חוות סוסים במרכז בהחלט מהווה את אחת מהאפשרויות היותר מהנות בשבילכם ואנו כאן כדי לתת לכם את כל המידע בנושא.

חוות סוסים במרכז – למשפחות, קבוצות וזוגות

 

הפעילויות המוצעות בחוות הסוסים מתאימות כמעט לכל הגילאים ולכל מספר של משתתפים. חוות סוסים איכותית באיזור המרכז תציע לכם רכיבה חווייתית לקבוצות אנשים כגון משפחות, חברים, עובדים (ימי גיבוש) וכו'. הרכיבה השלווה מגבשת בין חברי הקבוצה, מעשירה את הידע שלהם לגבי המקומות בהם הם רוכבים ומעצימה את הקשר שבין האדם לבהמה. חוות סוסים במרכז הינה אחת האטרקציות המלהיבות גם עבור זוגות אוהבים אשר מעוניינים לחוות רומנטיקה לשמה, פעילות אשר אותה יש לקיים לפחות פעם בחיים, אם לא יותר מכך. תנסו פעם אחת ולא תרצו לוותר. באחריותנו המלאה.

חוות סוסים במרכז – מעבר לרכיבה שגרתית

 

הרכיבה היא כיפית, מהנה וחווייתית לכשעצמה אך חוות סוסים איכותית תזמין את המבקרים בה להשתתף בחוויות נוספות אשר מהוות הרבה מעבר לרכיבה השגרתית באזורים המוריקים והנסתרים ביותר באזור המרכז והשרון. מספר חוות סוסים במרכז מציעות טיולי רכיבת סוסים מסודרים אל עבר חופי הים. ביתן אהרון לדוגמא, מציעה טיולי רכיבה על גבעות הכורכר היורדות היישר אל חופיה הבתוליים של שמורת חבצלת השרון. במקום אף תוכלו למצוא אטרקציות נוספות כגון קיום פעילויות מגבשות וימי כיף לעובדים, אפשרויות לעריכת פיקניקים וארוחות במהלך הרכיבה או בסופה של שפת הים, רכיבה על גבי סוסי פוני עבור הילדים ואפילו רכיבות רומנטיות לצילומי חתונה, חלקן על גבי כרכרות.

בחרו חוות סוסים במרכז בעלת שם ידוע ומוכר, מותג של ממש, על מנת שתהיו בטוחים כי במקום נשמרים הסטנדרטים המחמירים ביותר לבטיחות הרוכבים אך כמו כן, לרווחת בעלי החיים ושמירה על בריאותם ואיכות חייהם. בילוי נעים!

להזמנת מקומות ובירורים חייגו: 09-8669555עברנו לחוף דור המדהים - לניווט דרך וויז לחצו כאן