תמונת השבוע

החווה בפייסבוק

רכיבת סוסים זוגית

רכיבת סוסים זוגית – חג לאהבה

אחד הדברים הנפלאים ברומנטיקה, טמון בעובדה שכל זמן הוא זמן מצוין עבורה. לאהבה אין מחסומים ותמיד נעים לעבור את החוויות המשותפות יחד. רכיבת סוסים לזוג היא דרך נפלאה ליצור בילוי משותף אמיתי. כזה שמשלב הנאה, טבע, חיבור ורומנטיקה ללא גבולות. חוות הסוסים ביתן אהרון היא רק אחת מחוות הסוסים הרבות בישראל המציעות רכיבת סוסים זוגית מכל הסוגים. איזה טיול שלא תבחרו – יום או ערב, יער או ים, בקצב מהיר או איטי – ההנאה המושלמת מובטחת. ככה זה כשבוחרים באהבה…

רכיבת סוסים לזוג – מתחילים בבטיחות, מסיימים באהבה

בבחירת חוות סוסים עבורכם לטובת רכיבת סוסים זוגית, חשוב לשים לב לכמה פרטים. בראש ובראשונה כל נושא הבטיחות. נכון, רכיבה היא עניין בטוח ביותר, ובכל זאת, חשוב להקפיד על הדרכה נכונה, מדריכים צמודים (וסבלניים ולבביים…), ציוד מתאים, התאמת ציפיות לגבי אופי הטיול וכדומה. אחרי הבטיחות מגיעה ההנאה, וכאן חשוב לוודא שאופי הטיולים המוצע באותה החווה מתאים לרוח הכללית שלכם. ישנם חוות, דוגמת חוות הסוסים ביתן אהרון, המציעות קשת רחבה של סגנונות טיול – ביערות, בטבע, בשטחים הפתוחים, בחוף הים ועוד. המלצתנו החמה – אם אפשר לשלב, למה לא? להתחיל בין עצים סבוכים ולעבור לשקיעות ים נפלאות. מה יותר טוב מזה?

רכיבת סוסים זוגית – דוהרים לרומנטיקה…

רכיבת סוסים לזוג – ותסלחו לנו על הקלישאה – חייבת להיות לפחות טיפה רומנטית. כן, גם אם הוא קנה לך זר פרחים בפעם האחרונה לפני עשור. את החלק הלא רומנטי תשמרו לטיול סוסים עוד 10 שנים עם הילדים שיהיו לכם. מומלץ, אפוא, להוסיף אלמנטים שעושים לכם לבבות בראש (בהסכמת מדריכי הטיול, כמובן), כגון בקבוק יין טוב, פיקניק ספונטני, טיול רגלי לאורך החוף ושלל אפשרויות נוספות.

אנחנו נורא לא אוהבים לדבר על רומנטיקה וכסף יחד, ובכל זאת, כדי שלא יעבדו עליכם ויהרסו לכם את כל הכיף, דעו כי רכיבת סוסים זוגית אמורה לעלות בין 400 ₪ לשעת טיול עבור שניכם. ישנם תוספות נחמדות, חלקן בחינם וחלקן בתשלום, ומגוון הנחות וקופונים באתרי האינטרנט.

זכרו כמובן לתעד בשביל אלבומי הזיכרונות, ותיהנו מכל רגע, כי עם טיול רכיבת סוסים לזוג, האהבה כבר כלולה במחיר… בילוי נעים.

 

להזמנת מקומות ובירורים חייגו: 09-8669555עברנו לחוף דור המדהים - לניווט דרך וויז לחצו כאן