תמונת השבוע

החווה בפייסבוק

רכיבה על סוסים

חוות סוסים ביתן אהרון – טיולים מלאי צבע וטבע

מאז שחר ההיסטוריה האנושית, סוסים הם חלק מעולמנו. רכיבה על סוסים הייתה במשך אלפי שנים הדרך היעילה ביותר להגיע ממקום אל מקום. בלי יכולת זו, שאפשרה מעבר מהיר של מידע ואנשים ממקום למקום, אנו יכולים רק לשער שלא היינו היכן שאנחנו היום, מהרבה בחינות. אך כיום, רכיבה על סוסים היא בעיקר פעילות פנאי מהנה המתאימה לכל המשפחה. לאלו מביניכם אשר שוקלים לצאת לטיול רכיבה על סוסים במרכז, ישנו שפע רחב של אפשרויות, כאשר חוות סוסים ביתן אהרון היא אחת היותר מעניינות.

החווה, הממוקמת באזור המרכז (20 דק' נסיעה צפונה מתל-אביב), נמצאת במיקום מושלם בשביל להוות מוקד לטיולי יום שעורכות משפחות מאזור המרכז. תופתעו לגלות שגם במרחק שכזה מהעיר הסואנת תל-אביב ישנו טבע יפה ובתולי המאפשר רכיבה על סוסים באזור חוף הים היפהפה והייחודי כל כך. חוות סוסים ביתן אהרון מציעה טיולים ארוכים או קצרים, עם הרבה או מעט עצירות, בנופים שונים ובשעות שונות ביום. צוות החווה מודע מאוד לצרכים השונים של רוכבים שונים ועושים מאמץ להתאים את הטיולים לצרכים אלה (למשל, המלצה על משך הזמן האופטימלי לטיול עם ילדים). כמו שניתן לראות, רכיבה על סוסים במרכז הארץ בטבע אפשרית בהחלט ונגישה ביותר, כך שאין סיבה להתלבט בקשר ללוגיסטיקה מסובכת שבמקרים רגילים תמנע את היציאה לבילוי בטבע.

רכיבה על סוסים אינה אך ורק דרך טובה לחוות את הטבע המקסים והמפעים של ארצנו המיוחדת. העובדה שהסוס הוא חיה מאפשרת את שיפור יכולות המנהיגות והתקשורת על ידי כך שהיא נותנת הזדמנות ללקיחת אחריות והובלה, שני דברים שמאוד תורמים לביטחון העצמי, ולראיה אפשר להסתכל על תחומים אחרים שצמחו מתחום הרכיבה, כגון רכיבה טיפולית. מומלץ להתנסות ברכיבה כדי לראות אם גם בכם מקנן חיידק האהבה לסוסים, ועכשיו גם יש כתובת ושם של מקום שבו אפשר לעשות זאת בבטחה, באופן מקצועי ותוך ליווי של אנשי צוות מיומנים ביותר בתחום הרכיבה: חוות סוסים ביתן אהרון. מקווים לראות אתכם!

להזמנת מקומות ובירורים חייגו: 09-8669555עברנו לחוף דור המדהים - לניווט דרך וויז לחצו כאן