תמונת השבוע

החווה בפייסבוק

רכיבה על סוסים – להגשים את החלום

רכיבה על סוסים – להגשים חלום

רכיבה על סוסים עשויה להיתפס אצל רבים מאיתנו כחלום רחוק שלקוח אולי מתחום הקולנוע אך בוודאי אינו משהו שאפשרי למימוש בחיי היום יום הסוערים שלנו. אך בשנים האחרונות, עם התגברות המודעות ליתרונות הרבים של פעילות זו, צצו גם אפשרויות חדשות למצוא את עצמנו רוכבים על גבי סוס בנוף קסום לא רק כאשר אנו חולמים בהקיץ. מקומות כמו חוות הסוסים ביתן אהרון מאפשרים לכל אחד מאיתנו לקחת פסק זמן מן המירוץ הבלתי פוסק שמאפיין את החיים המודרניים, ולמצוא את עצמו מתנהל בקצב אחר לגמרי בין עצים וחולות.

רכיבה על סוסים במרכז היא הניגוד המושלם לאופי הסואן של גוש דן והסביבה. דמיינו את עצמכם נפטרים לרגע מן העמידה הלחוצה בפקקים או מעול העבודה הבלתי פוסק, ובמקום זאת רוכבים עם בן או בת הזוג או אפילו עם כל המשפחה בחיק הטבע אשר מתחבא ממש מתחת לאף במרכז הארץ. רכיבה על סוסים יכולה להתאים לזוג אשר מבקש להחיות מעט את הרומנטיקה, למשפחה אשר רוצה לחגוג יום הולדת לאחד הילדים בצורה שחורגת מן החגיגה השבלונית והמשעממת, ולמעשה לכל מי שתמיד רצה להתנסות ברכיבה אך לא מצא את המקום בו ניתן לעשות זאת.

ולסיום מילה או שתיים על הדור הבא. רכיבה על סוסים מתאימה במיוחד לילדים, וכיום כבר ידוע כי יש לה השפעות חיוביות על מגוון של היבטים התפתחותיים, החל מהתפתחות המוח והגוף כמו רכישת מיומנויות של שיווי משקל ועד להתפתחות הפסיכולוגית של הילד. הקשר הפיזי עם הסוס הוא חוויה שיכולה לחולל פלאים בדור שמכיר בעיקר את התקשורת הווירטואלית דרך הפייסבוק והפלאפון, אך לא למד להכיר אפשרויות נוספות ליצירת קשר עם יצורים חיים. רכיבה על סוסים במרכז היא משהו שאפשר לעשות בקלות, באמצעות נסיעה קצרה מאוד מכל מקום, וללא ספק הילדים ירצו לשוב ולהתנסות בכך עוד ועוד. קפיצה קטנה למקום כמו חוות הסוסים ביתן אהרון יכולה להיות "תחילתה של ידידות נפלאה" בין הילדים לבין עולם הטבע, ולפתוח להם עולם שלם של חוויות בלתי מוכרות.

 

להזמנת מקומות ובירורים חייגו: 09-8669555עברנו לחוף דור המדהים - לניווט דרך וויז לחצו כאן