תמונת השבוע

החווה בפייסבוק

רכיבה על סוסים כל היתרונות

רכיבה על סוסים – כל היתרונות שבחוות סוסים איכותית

בעוד בעבר רכיבה על סוסים הייתה הדרך היחידה להגיע ממקום למקום במהירות וביעילות, הרי שכיום בני האדם רוכבים בעיקר לצרכי פנאי, ספורט וכמובן – הנאה. רכיבה על סוסים במרכז הארץ עשויה להפוך לאחת החוויות הנעימות ביותר שעברתם בחייכם, פעילות אשר בה תוכלו להמשיך בתור תחביב או פשוט להיזכר בה בכיף ועם חיוך גדול . לרכיבה על סוסים מספר לא מבוטל של יתרונות אשר מתבטאים בצורה אופטימאלית בחווה כמו ביתן אהרון.

רכיבה על סוסים – נרגעים מהלחץ, מתמכרים לקצב

רכיבה על סוסים במרכז הארץ מאפשרת לכם לקחת חלק בפעילות מרגיעה, במרחק קצר מסיר הלחץ של העבודה והבית. כן, שמעתם נכונה! במרחק קצר מביתכם שוכנים להם נופים מדהימים, ירוקים, כחולים וזהובים, מטעים הנושקים לשקיעת הים אשר אליהם תוכלו להגיע רק בעזרת ארבעת רגלי הסוסים החזקות והאימתניות.

יתרון משמעותי נוסף שיש לרכיבה להציע עבורכם הוא מגוון הפעילויות. רכיבה על סוסים ניתן לבצע לבד (בליווי מדריך), כזוג או כקבוצה. רבים מוצאים ברכיבה אקט רומנטי, עם טיולים אל עבר השקיעה ובפרדסים של מושבי השרון ואחרים מוצאים את הרכיבה מתאימה לטיולי משפחות ולאירועים עסקיים. הרכיבה מתאימה את עצמה לצרכים שלכם!

רכיבה על סוסים במרכז – מפעילים את השרירים

לאחר רכיבה על סוסים תרגישו לא מעט שרירים שכבר שכחתם שהם קיימים. ההסבר לכך הוא שרכיבה על סוסים הינה פעילות ספורטיבית לכל עניין ודבר! יתרונות הרכיבה מבחינה בריאותית הם חיזוק השרירים, שיפור היציבה ושיווי המשקל ותרומה רבה לשיפור אורכי תנועת השרירים – לכל הגילאים מגדול ועד קטן. אין ספק שמדובר ביתרון עצום שמשלב בין כיף והנאה לבריאות פיזית ונפשית כאחד.

רכיבה על סוסים – גם הילדים נהנים!

פעולת הרכיבה מספקת יתרונות רבים גם לילדים שבחבורה. רכיבה על סוסים בחווה כגון ביתן אהרון מאפשרת לכל ילד לבחור בסוס המתאים לגילו ולצרכיו (ישנם גם סוסי פוני). המפגש בין הסוס לילד נותן מענה לצרכים רגשיים, והקניית הכבוד הראוי לבעלי החיים והרכיבה עצמה מאפשרת להם לבטא את עצמם ולחוש הצלחה בפעם הראשונה.

לא פעם ולא פעמיים אנו נוטים לחפש אחר אטרקציות מטורפות מלאות בסיכון וסבורים שזה הדבר שיחיה את הגוף והנפש שלנו – וכל פעם מתאכזבים מחדש. רכיבה על סוסים במרכז הארץ לעולם אינה מאכזבת ובמקום אטרקציות אשר נמשכות כ- 20 שניות, כאן מדובר על אוסף חוויות שניתן לנצור לעד.

 

להזמנת מקומות ובירורים חייגו: 09-8669555עברנו לחוף דור המדהים - לניווט דרך וויז לחצו כאן