תמונת השבוע

החווה בפייסבוק

טיולי רכיבה על סוסים כשאצילות ורומנטיקה נפגשים

טיולי רכיבה על סוסים
 

כשאצילות ורומנטיקה נפגשים
הוא שימש ככלי תחבורה עיקרי, היה עוזרו הנאמן של החקלאי ועד היום משמש את כוחות המשטרה. אבל מעל הכל הסוס נחשב במאה ה-21 לחיה אצילית, נאמנה ויפה, הנקשרת למחשבה על מרחבי חופש, דהירה בשקיעה ורכיבה רומנטית. זוגות אוהבים רבים בכל רחבי העולם כבר אימצו מזמן את המנהג לערוך טיולי רכיבה על סוסים– בדרך כלל כחלק מאירוע חגיגי כמו יום הולדת או יום נישואין ולעיתים כהפתעה מיוחדת לבן/בת הזוג. גם בארץ הפכו טיולי הרכיבה לאטרקציה רומנטית מועדפת, וכיום ניתן למצוא חוות רבות המציעות טיולי רכיבה על סוסים במרכז ולא רק במקומות מרוחקים בצפון הארץ ובדרומה כמו שהיה בעבר.

אחת מהן היא חוות סוסים ביתן אהרון שממוקמת במרחק של 20 דקות מתל אביב ומתאימה לזוגות אוהבים המחפשים הרפתקה רומנטית וחוויה זוגית מרגשת של טיולי רכיבה על סוסים. נסיעה קצרה תוביל אתכם לפינת חמד מנותקת לחלוטין מהרעש וההמולה של העיר הקרובה. בחווה רחבת הידיים יחכה לכם צוות אדיב ומקצועי שיכין אתכם לרכיבה, ועד מהרה תמצאו עצמכם ממש כמו בסרטים, רכובים יחדיו על גבם של סוסים כשממול נוף עוצר נשימה ומסביב שקט ושלווה השמורים לרגעים המתוקים של החיים.
 
טיולי רכיבה במרכז על סוסים הם בילוי רומנטי שמתאים לכולם- לא חייבים להיות חובבי סוסים וגם לא צריך ניסיון עשיר ברכיבה. אתם מוזמנים לחוויה גם אם זו הפעם הראשונה בחייכם שאתם רוכבים על סוס או מביטים בו מקרוב. תוכלו לבחור בטיול ארוך או בטיול קצר, ברכיבה איטית או בדהירה מהירה, לשלב בטיולכם ארוחה ויין, לרכב אל עבר השקיעה במסלול המוביל אל חוף הים או בשמורת טבע, ואפילו… להציע נישואין! הכל בהתאמה מושלמת לחלומכם הרומנטי.

חוות סוסים ביתן אהרון מציעה לכם חוויה קסומה שמתאימה באופן מושלם לאירוע החגיגי שלכם- לא צריך לנסוע לחו"ל וגם לא לשבור תוכנית חסכון, הזיכרונות הרומנטיים המתוקים שלכם יכולים להיווצר קרוב לבית, במרחק נסיעה קצרה. טיולי רכיבה על סוסים במרכז הארץ הם בהחלט הפתרון המושלם לכל מי שמחפש בילוי זוגי רומנטי קרוב אך עם זאת מסעיר ובלתי נשכח.

להזמנת מקומות ובירורים חייגו: 09-8669555עברנו לחוף דור המדהים - לניווט דרך וויז לחצו כאן