תמונת השבוע

החווה בפייסבוק

רכיבה על סוסים במרכז הארץ תענוג ירוק ליד הבית

רכיבה על סוסים במרכז הארץ – תענוג ירוק ליד הבית

"בין עצים ירוקים, נחלים זורמים ואל מול שקיעות מרהיבות חיו להם באושר תושבי כפר קטן ולצידם, סוסים יפי תואר". נשמע כמו התחלה של אגדה, נכון? אז זהו, שיש מקומות כמו חוות הסוסים ביתן אהרון שבהם האגדה הזו מעולם לא הייתה מציאותית יותר. אותם מקומות מציעים לכם לקחת טעימה קטנה מאורח חיים קסום במיוחד, ולצאת אל רכיבה על סוסים כדי להבין בעצמכם שלפעמים ההבדל בין אגדה למציאות לא כזה גדול. הרכיבות מיועדות לכולם, קטנים כגדולים, בעלי ניסיון וכאלו שמעולם לא ראו סוס במו עיניהם.

החוכמה היא לא לבחור סתם עוד טיול, אלא כזה המשלב אטרקציות שונות כמו טיולי יער, קטיף, רחיצה בים, ארוחות ופיקניקים. בנוסף, עניין הנוף משמעותי ביותר, ועם כל הכבוד, רכיבה על סוסים לצידי כביש כשבאופק פארק קטן המכונה בפי בעלי החווה "יער", זה ממש לא נחשב. דבר חשוב נוסף הוא לבחור בחוות סוסים שפונה לכל הקהל הרחב, ולא רק לכאלו שרכבו על סוסים מימי ילדותם. היחס, ההשגחה ובעיקר אופי הטיול אמורים להיראות אחרת לגמרי במקרים אלו. בררו כמה רוכבים וסוסים יש בכל קבוצת רכיבה ואל תהססו לשאול על תוספות, אטרקציות ואפשרויות שונות מעבר לרכיבה עצמה.

למען הסר ספק, נציין כי רכיבה על סוסים הינה הנאה בטוחה לחלוטין כאשר לא סותרים את הוראות צוות המדריכים. הסוס הינו בעל חיים אינטליגנטי ונעים מזג ושיעור תאונות הרכיב הינו אפסי. רכיבה על סוסים במרכז יש בחוות רבות, מה שנותן לכם את האפשרות לבחור אך ורק  את הטוב ביותר.  חוות סוסים ביתן אהרון היא דוגמא מצוינת למקום בו תקבלו תמורה מלאה לכספכם. טיולים מרהיבים, עם סוסים מטופחים, צוות מדריכים אדיב ומנוסה ושקיעות שלא תראו בשום מקום אחר. מה צריך יותר מזה רכיבה על סוסים ?

הקיץ כבר עומד לנעול שעריו וזהו בהחלט הזמן המתאים להגדיל קצת את מסע ההנאות שלכם. בואו לחוות רכיבה על סוסים במרכז הארץ ותזכו בחוויה שלא הכרתם.

 

 

 

להזמנת מקומות ובירורים חייגו: 09-8669555עברנו לחוף דור המדהים - לניווט דרך וויז לחצו כאן