תמונת השבוע

החווה בפייסבוק

טיול סוסים רומנטי – אהבה בחיק הטבע

טיול סוסים רומנטי – אהבה בחיק הטבע

העידן המודרני דחק את הרומנטיקה למקום שולי בחיי רבים מאיתנו, אך עם קצת מאמץ אפשר גם במאה העשרים ואחת לחזור לרומנטיקה הישנה והטובה. קשה לחשוב על משהו יותר רומנטי מאשר טיולי סוסים רומנטיים, אך רובנו חיים בתחושה כי אם לא נולדנו במושב הרי שהאופציה הזו חסומה עבורנו. משמח לדעת כי במקומות כמו חוות הסוסים ביתן אהרון אפשר להגשים את החלום ולצאת אל טיול סוסים רומנטי שלקוח ישר מהסרטים.

כל הסיבות לצאת אל טיול סוסים רומנטי

טיולי סוסים רומנטיים יכולים להצית מחדש את אש האהבה גם אצל הזוגות העייפים והמשועממים ביותר, כאלו שמרגישים כבר בעיקר את השגרתיות של החיים המשותפים. זוגות ותיקים, גם כאלו שכבר נולדו להם ילדים, יופתעו לגלות כי טיול סוסים רומנטי מחזיר תחושות ורגשות שכבר חשבו שלא קיימים יותר. זוגות טריים, לעומת זאת, יוכלו לגלות בטיול כזה הזדמנות לקדם את הזוגיות צעד אחד קדימה. כך לדוגמא, טיולי סוסים רומנטיים יכולים להסתיים בארוחה בחיק הטבע, הכוללת מזון איכותי עשוי על ידי שף מקצועי, ובקבוק יין משובח. אין שום ספק כי זו התפאורה המושלמת להצעת נישואין שתיזכר עוד שנים ארוכות.

אין שום צורך להיות בעל ניסיון ברכיבה או גישה לסוסים כדי ליהנות מן החוויה של טיול סוסים רומנטי. במקומות המציעים טיולי סוסים רומנטיים תמצאו את מיטב אנשי הצוות אשר ידריכו אתכם בכל מה שצריך, ויאפשרו לכם ליהנות מן החוויה כאילו הייתם רוכבים מקצועיים. לא מדובר ברכיבה ספורטיבית אלא ברכיבה נינוחה שבמהלכה יכולים בני הזוג לחוות את השקט והרוגע של הטבע ולהיכנס לאווירה האינטימית של הטיול.

טיולי סוסים רומנטיים – ממש ליד הבית

כדי לצאת אל טיול סוסים רומנטי בחיק הטבע לא צריך להרחיק עד לצפון הארץ או למקומות מסוג זה. גם במרכז הארץ מסתתרים להם נופים קסומים, ותוכלו למצוא מקומות כמו חוות הסוסים ביתן אהרון אשר נמצאים במרחק של נסיעה קצרה מכל מקום במרכז הארץ. כל מה שצריך הוא לצאת מעט מהעיר ולנצל את הפוטנציאל הרומנטי של משאבי הטבע הקיימים במרכז הארץ, החל מן הפרדסים שבאזור השפלה ועד לחוף הים בשעת השקיעה.   תבלו!

 

להזמנת מקומות ובירורים חייגו: 09-8669555עברנו לחוף דור המדהים - לניווט דרך וויז לחצו כאן