תמונת השבוע

החווה בפייסבוק

טיולי רכיבה

טיולי רכיבה

טיולי רכיבה

רכיבה על סוסים היא אחד התחביבים המרגיעים ביותר שניתן למצוא, כפי שיעיד כל מי שהתנסה בכך. לרובנו לא יצא לראות סוס אמיתי כבר שנים, ואולי לא כולנו יודעים כי ישנן חוות סוסים שבהן אפשר לקיים טיולי רכיבה פסטורליים בכל עת. טיולים כאלו מתאימים לזוגות, משפחות ויחידים, שרוצים להחזיר קצת את הטבע לחיים שלהם ולקחת הפסקה מן התנועה הסואנת של חיי היום יום המודרניים.

חוות סוסים רבות המציעות טיולי רכיבה בשרון או טיולי רכיבה במרכז מאפשרות גם למי שמעודו לא רכב על סוס לצאת לטיול מודרך בנופי השרון והמרכז הקסומים, דרך פרדסים ושדות, ולהגיע אפילו עד חוף הים. טיולים כאלו יכולים להיות טיולים קצרים של ארבעים דקות, אך למי שמעוניין ישנם גם טיולי רכיבה ארוכים של שעתיים ויותר. גם ילדים יכולים להשתתף בטיולים כאלו ולרכב על סוסי פוני חמודים, ללא ספק חוויה בלתי נשכחת שתלווה אותם עוד שנים. בהקשר זה ראוי גם לציין כי רכיבה על סוסים מועילה לילדים בכל מה שקשור להתפתחות קוגניטיבית ונפשית, כך שמדובר בערך מוסף מעבר להנאה עצמה.

בחוות סוסים רבות, כגון חוות הסוסים ביתן אהרון, תוכלו לשלב את הרכיבה ביום רומנטי שיסתיים בארוחה זוגית, או בפיקניק המשקיף לשמש השוקעת בים. קשה לחשוב על הזדמנות נאותה יותר להצעת נישואין, או סתם לרענון הרומנטיקה בקשר. בסופו של דבר אי אפשר להתעלם מההשפעה שיש לחיק הטבע על ההרגשה של בני הזוג, ובוודאי שהרכיבה עצמה מזכירה לבני הזוג דימויים רומנטיים מן הקולנוע ומהספרות.

גם קבוצות של חברים אשר מבקשות לקיים טיולי רכיבה סוערים יותר יכולים למצוא את מבוקשם בחוות כמו חוות הסוסים ביתן אהרון. רכיבה בחולות ובפרדסים, בתוך הנופים הייחודיים המאפיינים טיולי רכיבה במרכז ובשרון, היא ללא ספק דרך מצויינת לחגוג יום הולדת או סיום קורס, או סתם לשבור את השגרה עם חברים מהעבודה.

אז לכל מי שמרגיש שקצת נמאס לו מהאבק והדוחק של העיר הגדולה, טוב לדעת שלא יותר מעשרים דקות מתל אביב הוא יוכל למצוא טיולי רכיבה ולרכב אל עבר המרחב הגדול!

להזמנת מקומות ובירורים חייגו: 09-8669555עברנו לחוף דור המדהים - לניווט דרך וויז לחצו כאן