תמונת השבוע

החווה בפייסבוק

טיולי סוסים

טיולי סוסים

טיולי סוסים

טיולי סוסיםבחוות סוסים ביתן אהרון

אם גם אתם חיים בזוגיות לפחות שנה, סביר מאוד להניח שגם אתם זכיתם לשמוע את צלילי ה"קליק קלוק" שכולנו כל כך אוהבים. אם בכל זאת טרם הפתעתם את בן / בת הזוג שלכם ב- טיול סוסים רומנטי, כדאי שתעשו את זה במהרה, לפני שיהיה מאוחר מדי…

אין הסבר הגיוני מדוע אנחנו כל כך אוהבים טיולי סוסים , אבל בינינו, מה זה בכלל חשוב? הקישור בין טיול שכזה להנאה, רומנטיקה, נופים וחוויה קיים בכל העולם, וכשכולם חושבים משהו, כנראה שהוא נכון.

טיולי סוסים בישראל היו מאז ומעולם חלק בלתי נפרד מחופשות בצפון, במדבריות הדרום ובשנים האחרונות ניתן למצוא יותר ויותר מהם גם במרכז הארץ. חוות סוסים ביתן אהרון נמצאת במיקום מעולה רק 20 דקות מתל אביב ומציעה למטיילים מגוון רחב של טיולי סוסים שונים.

ניתן לארגן טיולי סוסים לקבוצות או לזוגות, בקצב איטי ורגוע או מהיר ופרוע. ניתן ליהנות מנופים שונים של שמורות טבע צמחייה ייחודית, שקיעה וחוף ים והכל, ממושבכם על גב הסוס.

טיולי סוסים במרכז הארץ בחוות סוסים ביתן אהרון נחשבים חוויה בפני עצמה. מגוון הנופים הקיים בשטח המצומצם יחסית יכול למלא חלל של מדינה שלמה. טיולי סוסים בחוף הים מציעים אפשרויות שילוב רבות, כמו ארוחת בוקר צהריים, צילומים בלתי נשכחים של חוויה יחודית ומהנה במיוחד.

את כל אלו ועוד רבים וטובים מציעה לכם חוות סוסים ביתן אהרון.

טיולי סוסים מומלץ לעשות ב- חוות סוסים ביתן אהרון שהפכה לשם דבר בקרב קהילת חובבי טיולי הסוסים. עם הנופים המרהיבים, הסוסים היפהפיים, מגוון הטיולים (החל משעה ועד 2 שעות) והמחירים ההוגנים, אין פלא שבמרוצת השנים, הפכה חוות סוסים ביתן אהרון למקום עלייה לרגל למטיילים.

אפרופו מחירים, המחיר המקובל בשוק הוא סביב 100 ₪ ל-40 דקות לרוכב עד 130-150 לשעת רכיבה. ישנם מבצעים לקבוצות גדולות, לחברי ארגונים שונים כמו חבר ועוד. כמובן שניתן לעשות טיולי סוסים ארוכים יותר בתוספת ארוחה וכאן המחירים עשויים להגיע למאות שקלים לרוכב.

אבל עזבו אתכם הכסף, מדובר בחוויה שחייבים לעבור לפחות פעם אחת (למרות שיש כאלו שעוברים אותה פעמיים בשבוע). אז שתהיה לכם שנה טובה ודהירה מהנה!

להזמנת מקומות ובירורים חייגו: 09-8669555עברנו לחוף דור המדהים - לניווט דרך וויז לחצו כאן