תמונת השבוע

החווה בפייסבוק

טיולי סוסים לזוגות

טיולי סוסים לזוגות – רכיבה רומנטית בשניים

אין כמעט זוג שאינו מחפש דרכים חדשות לגרום לכך שהרומנטיקה תמשיך לבעור, ותמיד אפשר למצוא עוד דרכים מפתיעות לכך. טיולי סוסים לזוג הן אחת האפשרויות האטרקטיביות ביותר בכל מה שקשור בתחום הרומנטי. בסופו של דבר מה כבר יכול להיות יותר טוב מלרכב עם בת הזוג אל עבר השקיעה בדיוק כמו בסרטים, על רקע נוף פסטורלי שלקוח מהאגדות. כיום ניתן למצוא מקומות כמו חוות הסוסים ביתן אהרון אשר מציעים לזוגות אוהבים להגשים את חלומותיהם ולצאת לטיול בלתי נשכח רכובים על גבי סוסים. טיולי סוסים לזוגות מאפשרים תמיד את הבריחה מכל המטלות והדאגות אשר מלוות את חיי היום יום של כל אחד מאיתנו. בנוסף לכך מאפשרים טיולי סוסים לזוג מפגש מחודש עם הטבע, עם בעלי חיים ובעיקר זה עם זו.

כל הסיבות להזמין טיולי סוסים לזוג אוהבים

טיולי סוסים לזוגות יכולים להיות המתנה המושלמת בשורה ארוכה של מצבים. כך למשל יכול טיולי הסוסים להיות מתנה מקסימה ליום הנישואין, ולמען האמת אין גם כל מניעה שהם יהוו את התפאורה ואת ההקדמה להצעת הנישואין עצמה. בנוסף לכך יכולים טיולי סוסים לזוג להיות גם הפתעה יוצאת דופן ליום ההולדת או לכל אירוע משמח אחר בחיי בני הזוג. כמובן שאין צורך להיות רוכבים מקצועיים כדי ליהנות מן החוויה. מדריכים מנוסים ילוו את בני הזוג בדרכם גם אם מעולם לא זכו לרכב על סוס לפני כן. גם אלו מאיתנו שמעולם לא זכו לרכב על סוס יעריכו מיד את הסבלנות הרבה שמאפיינת חיה זו. חוות סוסים מקצועיות מחזיקות בסוסים איכותיים אשר עליהם יכולים לרכב גם רוכבים חסרי ניסיון.

בישראל ישנו גיוון גיאוגרפי רב ולכן אפשר לחשוב על סוגים שונים של נוף בהם יכולים להתקיים טיולי סוסים לזוגות. יחד עם זאת אפשר לומר בביטחון רב שאין הרבה מתחרים לרכיבה אל עבר חוף הים, ולכן תמיד כדאי לחפש חוות סוסים מקצועית באזור החוף כמו חוות הסוסים ביתן אהרון. רק תגיעו וצוות החווה כבר ידע להתאים עבורכם את חבילת הרכיבה המושלמת- נוף מדהים, פיקניק רומנטי ורכיבה רומנטית בשניים. מה צריך יותר מזה?

 

 

להזמנת מקומות ובירורים חייגו: 09-8669555עברנו לחוף דור המדהים - לניווט דרך וויז לחצו כאן