תמונת השבוע

החווה בפייסבוק

טיולי סוסים – חוויה לכל המשפחה

טיולי סוסים – חוויה לכל המשפחה

לקראת כל שבת, חג או חופשה קצרה מוצאים את עצמם מיליוני הישראלים תוהים כיצד להעביר הפעם את שעות החופש וההנאה. בחיפוש אחר השקט והפרוע, הטבע (אבל לא זה שנמצא במרחק 4 שעות נסיעה), טיולי סוסים הוא, ללא ספק, הבחירה האידיאלית. בילוי שנמשך יום שלם, אבל משאיר את חותמו זמן רב לאחר שהוא נגמר… אז בואו נדבר קצת על טיולי סוסים בישראל, ומה יש להם להציע עבורכם.

טיולי סוסים – רגוע או פרוע?

 

ראשית כל, חשוב להבהיר. גם אם המחשבה על טיולי סוסים מקפיצה את ליבכם מפחד, אפשר לנשום לרווחה. בעלי חוות הסוסים והמדריכים מודעים לכך שלא כל אחד ואחת נועדו לקפץ על סוס דוהר ב-70 קמ"ש. לכן, מרבית הטיולים בישראל רגועים כמעט כמו לשכב תחת השמש בחוף הים. בהזמנת הטיול, תשאלו לרוב איזה סוג טיול אתם מחפשים, וזה בדיוק הזמן לבקש סוס איטי ורגוע או קטנטן ונחמד. כמובן שגם לשוחרי האדרנלין והמהירות יש מענה מצוין, עם טיולי סוסים המשלבים הליכה רגועה ודהירה מהירה בחופי הים, בשבילים, ביערות ובפרדסים. טיולים שכאלו תוכלו למצוא, למשל, בחוות הסוסים ביתן אהרון שבסמוך למושב הירוק בלב אזור השרון.

טיולי סוסים – משפחתי או רומנטי?

 

כמעט 90 אחוז מטיולי הסוסים המוזמנים בארץ הן טיולי זוגות רומנטיים או טיולי משפחות. יתר הטיולים הם טיולי קבוצות (לרוב מקומות עבודה המזמינים יום כיף לעובדיהם) וטיולי יחידים (למכורים לז'אנר). המסקנה: טיולי סוסים יכולים להיות רומנטיים, מלאי שקיעות וצבעים, יין ושמפניה, טבע ונופים, ויכולים להוות גם חוויה משפחתית מקרבת עם שלל פעילויות (קטיף, פיקניק, ארוחות בוקר, רכיבה על פוני, טיולי כרכרות, פינות ליטוף, מסעדות, בתי קפה ועוד). כך תוכלו להעביר יום שלם של חוויה משפחתית במחיר שפוי ובהנאה מקסימאלית. בהחלט שווה!

כדי שהחוויה לא תהפוך לזיכרון עמום, אנא הקפידו על כללי הבטיחות והישמעות להוראות המדריך. אל תוותרו על חבישת קסדה ואמצעי מגן, והימנעו מלבצע פעולות שלא התבקשתם אליהן.  מחירי טיולי סוסים נעים החל מכ-150 ₪ לרכיבה בת 40-50 דקות לזוג. מומלץ לערוך סקר שוק ולחפש מבצעים נקודתיים. תיהנו!

להזמנת מקומות ובירורים חייגו: 09-8669555עברנו לחוף דור המדהים - לניווט דרך וויז לחצו כאן