תמונת השבוע

החווה בפייסבוק

טיולי סוסים חוויה דוהרת

טיולי סוסים : חוויה דוהרת

טיולי סוסים הם דרך יוצאת מן הכלל לתור את נופי ארצנו באופן דומה אך שונה. ממרום מושבכם על האוכף, תוכלו לגמוע ביום טיול רכוב מרחק רב יותר מאשר מאפשר לכם טיול רגלי, אך זאת מבלי לוותר על חווית האוויר הפתוח והחיבור לקרקע. טיולי רכיבה מוצעים כיום על-ידי חווֹת סוסים המטפחות ומגדלות בעלי-חיים לתפארת הזוכים לתנאי חיים מעולים ומאולפים לעמוד לשירותכם ולהוביל אתכם בבטחה ובנחת בטיולים השונים. הטיולים מוצעים בפני עצמם או כחלק מחווייה כוללת של בילוי בחיק הטבע ובנופיהן של חוות חקלאיות בהן מיושמות שיטות גידול ואילוף בעלי-חיים מסורתיות, שפותחו עוד בתקופות בהן סוסים היו כלי התחבורה הראשי שעמד לרשות בני-האדם.

ישנן אפשרויות רבות של טיולי רכיבה על סוסים – מרכיבה קבוצתית איטית ונינוחה הכוללת עצירות באתרים מעניינים, דרך מסלולים אתגריים יותר למיטיבי רכיבה ועד טיולי סוסים רומנטיים שהם חוויה זוגית שקטה ואינטימית. מגדלי סוסים מקצועיים כמו אלה של חוות הסוסים ביתן אהרון לדוגמא, מאפשרים לכם לבחור בסוג הטיול המתאים לכם לפי גילכם ומצבכם המשפחתי. הבנתם נכון – גם ילדים, ואפילו צעירים, לא מקופחים כאן ויוכלו לצאת למסע על סוסי פוני נמוכים וחברותיים במיוחד המאומנים בנשיאת ילדים.

אז מה חשוב לזכור כשמתכננים טיולי רכיבה? בראש ובראשונה חשוב להבין שהמדובר בחוויה משולבת. גם ספורט אתגרי וגם יציאה אל הטבע והמרחבים. מתוך שכך מומלץ לכל מי שמתכנן טיולי סוסים לחשוב מראש מהם התכנים החשובים לו משני פנים אלה; איזו סוג רכיבה הוא מעדיף – נינוחה וארוכה, או אולי קצרה ומרובת עצירות?  באילו נופים הוא מעדיף לרכב? בין שדות מוריקים ופרדסי הדר נותני ריח? ואולי הוא מעדיף רכיבת חופים כשהים מלווה אותך מצידך האחד והדיונות החוליות מסתירות את הציוויליזציה שבצדן השני? האם המטרה העיקרית של המסע הפעם היא הרכיבה עצמה, או שמא ההזדמנות שמקנים לכם הסוסים להגיע למשעולים נסתרים ופינות חמד לא-מתויירות.

אנשי הצוות של חוות סוסים ביתן אהרון יוכלו לייעץ ולגבש יחד איתכם מסע שהוא גם טיול וטיול שהוא גם חוויה ייחודית של שחזור המפגש הקדום בין אדם, חיה וטבע.

להזמנת מקומות ובירורים חייגו: 09-8669555עברנו לחוף דור המדהים - לניווט דרך וויז לחצו כאן