תמונת השבוע

החווה בפייסבוק

טיולי סוסים בחוף הים

טיולי סוסים בחוף הים

טיולי רכיבה רומנטיים בחוף הים

אתם נמצאים בזוגיות מצוינת. סוף סוף מצאתם פרטנר איתו אתם יותר נהנים מאשר רבים. לכבוד החגיגות המתקרבות, אתם אובדי עצות. באתרי הספא כבר מכירים אתכם בשמות הפרטיים, במסעדות הרומנטיות ביקרתם בלי סוף, לה יש כל תכשיט אופנתי וארון הבגדים שלו מלא במתנות ממנה. תרשו לנו להציג בפניכם את פסגת המתנות הרומנטיות…

על חוות סוסים ביתן אהרון כבר שמעתם?
אם לא, זה בדיוק הזמן לעשות זאת. חווה אדירה בגודלה (20 דונם), המציעה אין ספור אטרקציות ובראשם, במיוחד לכם, הזוגות המאושרים הכמהים לקורטוב רומנטיקה – טיולי רכיבה רומנטיים בחוף חבצלת הסמוך.

תעצמו עיניים ותדמיינו – שקיעה מלאת צבעים, אוושת הגלים ברקע, צמד סוסים זה לצד זה צועדים בהנאה בסמוך לקו המים, נקישות הצעדים והתחושה העילאית בלהיות החלק העיקרי בתמונה הנפלאה הזאת…

טיולי רכיבה רומנטיים בחוף חבצלת ידועים בקרב חובבי הסוסים בישראל, וגם בקרב אלו שלא. העובדה כי הסוסים בחווה מטופלים בצורה האופטימאלית, לצד היותם של המדריכים והרוכבים מנוסים, מקצועיים, סבלניים ובעיקר – אוהבי סוסים, הביאה את החווה למעמד של מעצמה בתחום. תוסיפו לכך את מראות הטבע הבלתי נתפסים לתוכם מתעוררים תושבי המושב הפסטורלי, ותבינו בעצמכם – רומנטיקה זה בטבע שלהם.

אבל לא רק. חוות סוסים ביתן אהרון מקפידה על קיצו של יוד בכל הקשור לבטיחות הרכיבה. עם עמידה בתקנים מחמירים וסטנדרטים יוצאים מן הכלל של בטיחות, אתם יכולים להיות רגועים ולהתרכז באהבה ובהנאה.

בחווה תוכלו ליהנות משלל אטרקציות בנוסף לטיול בחוף חבצלת. פינות נוי וצל, מדשאות, חנייה נוחה ועוד. תוסיפו לכך את העובדה שבניגוד למרבית החוות בישראל, כאן לא תאלצו לנסוע שעתיים לכל כיוון, ותקבלו את כל הסיבות בעולם לבחור בכמה שעות של טיולי רכיבה רומנטיים בחוף חבצלת בחבילה הרומנטית הבאה שלכם.
גם המחירים, כמו החוויה, ישאירו אתכם עם טעם טוב בפה. מגוון חבילות, הנחות והוזלות יגרמו לכם להישאר עם עודף בכיסים וחוויה אדירה לכל החיים. מומלץ בחום!

להזמנת מקומות ובירורים חייגו: 09-8669555עברנו לחוף דור המדהים - לניווט דרך וויז לחצו כאן