תמונת השבוע

החווה בפייסבוק

טיולי סוסים איכות שמביאה להנאה

טיולי סוסים – איכות שמביאה להנאה

מצפון ועד דרום, בפאתי הערים ובטבע הפתוח, טיולי סוסים מצליחים לסחוף מאות ישראלים מדי שבוע למספר שעות של חוויה בטבע. טרנד טיולי הסוסים, שקיים ומצליח כבר עשרות שנים, לא ייעלם בקרוב, אז אם גם אתם חושבים (בצדק) שמדובר בכיף אמיתי, הישארו איתנו כדי לשמוע על סוגי טיולי הסוסים שישנם, היכן תוכלו ליהנות מהם ומידע נוסף שיעזור לכם לבחור את הסוס המנצח…

כך תזהו טיולי סוסים איכותיים

 

ישנם מספר אלמנטים המבדילים בין טיולי סוסים שונים. אחד מהם הוא אופי הטיול – יחיד, בקבוצות, או כמובן – האופציה הזוגית הרומנטית. הטיולים נעשים לרוב בליווי צמוד של מדריך, וכוללים עצירות שונות בדרך. נקודה נוספת היא זמן הטיול. הטיולים הסטנדרטים עורכים סביב שעה, אך בחוות שונות, כמו חוות הסוסים ביתן אהרון שבשרון, מציעים טיולים ארוכים יותר של מספר שעות, הכוללים פעילויות שונות, נופים משתנים וחוויה ברמה אחרת. נוף הוא פרמטר מרכזי נוסף בכל טיול סוסים. ישנם סוגים של טיולי סוסים בנוף אורבני, אך מרבית הטיולים מציעים נוף טבע פתוח וטבעי. גם כאן תוכלו לבחור בין יערות, פרדסים, חופים ועוד. אם תוכלו לשלב בין כמה נופים שונים, מה טוב.

טיולי סוסים – בטיחות, נוחות והמון הנאה

 

בניגוד לעבר, כדי לבחור טיול סוסים לכם ולמשפחה, לא צריך להרחיק יותר מדי. בצפון, במרכז, בדרום ואפילו בשרון, עם חוות ביתן אהרון הנפלאה, שמציעה לכם אינספור טיולי סוסים שמתאימים לכל אחד. אם צמד המילים "טיולי סוסים" מעלה אצלכם פחד, דעו כי ישנם טיולים שכאלו המיועדים למתחילים – כאלה שמעולם לא רכבו על סוס או שעשו זאת פעמים בודדות, ומנגד – טיולים למנוסים, שבאופן טבעי יהיו מהירים יותר ו"אקסטרימים" הרבה יותר… עלות טיול סוסים נעה לרוב בין 120-150 שקלים לטיולים הקצרים, ועד ל-300 ₪ ויותר לטיולים ארוכים, מגוונים, המשלבים פעילות נוספת חוץ מהרכיבה.

אז שבת אחת תוותרו על הים, הבריכה והמיטה בשביל חוויה נפלאה שבאמת לא תשכחו. טיולי סוסים – הנאה לכל אחד.

להזמנת מקומות ובירורים חייגו: 09-8669555עברנו לחוף דור המדהים - לניווט דרך וויז לחצו כאן