תמונת השבוע

החווה בפייסבוק

חוות סוסים במרכז – חוויה מתחת לאף

חוות סוסים במרכז – חוויה מתחת לאף

להרגיש כמו בוקרים אמיתיים, לחוש את העוצמה הטבעית של הסוס ולתור אחר נופים נסתרים מן העין. האם אי פעם חשבתם כי ניתן לחוש את התחושות הנפלאות הללו במקומות הקרובים אליכם, גם אם אינכם גרים בקיבוץ או בחווה נידחת בדרום או צפון הארץ? דעו לכם כי היום אין שום בעיה למצוא חוות סוסים במרכז הארץ אשר תספק עבורכם את כל משאלות הלב ותביא לחוויה עם טעם של עוד ואפשרויות מימוש במגוון ווריאציות.

חוות סוסים במרכז – מדהים כמה שזה קרוב

 
תתפלאו לגלות אך כיום ניתן למצוא אינספור חוות סוסים איכותיות במרחק של כמה דקות ספורות מאיזור הכרך הסואן. דוגמא מצויינת לכך היא חוות הסוסים ביתן אהרון. במרחק נסיעה קצרה תמצאו אטרקציית רכיבה מופלאה שבעבר ניתן היה לחוות אך ורק באיזורי דרום וצפון הארץ. מלבד הנסיעה הקצרה, הערך המוסף של חוות סוסים במרכז הנמצאת במישור החוף טמונה בקרבה לים שתמיד מנצחת, עם טיולי סוסים על קו החוף, מהנים ורומנטיים. מעבר לכך, באזור המרכז והשרון ניתן ליהנות מנופים מדהימים אך יחד עם זאת נסתרים וחבויים כאשר מסתכלים מהכבישים הסואנים. בדרך זאת ניתן לגלות את הארץ בצורה קצת אחרת וללמוד קצת יותר על מה שנמצא ממש "מתחת לאף".

חוות סוסים במרכז – הרכיבה, פנים רבים לה

 
סולידית, רומנטית, מרגיעה, מרעידה ומחברת – ניתן לתאר את פעולת הרכיבה באינספור מילים שכן היא לובשת מספר פנים בהתאם לאופי הפעילות וצורת הרכיבה. ולמשל, חוות סוסים במרכז יכולה להציע בילוי רומנטי לאוהבים, עם רכיבת סוסים אשר מתחילה בחווה ומסתיימת על חוף הים עם ארוחה לאור נרות ובקבוק יין אדום איכותי. ניתן אף לצאת לפעילויות מגבשות של קבוצות עובדים, לרגל יום הולדת, לבילוי משפחתי עם הילדים, לצילומי משפחה וחתונה ועוד. אדם, סוס ורכיבה – אותה הפעילות במטרות כל כך שונות עם הרכב משתתפים מגוון.

חוות סוסים במרכז בוחרים לפי מה שהחווה מציעה, סוגי הפעילויות והמתקנים, הרחבת השירותים (כגון פינת חי) ואטרקציות נוספות כגון סדנאות. בנוסף, הקרבה לים, נגישות ומרחבים עצומים הפתוחים לרכיבה חשובים אף הם בבחירת החווה המתאימה. במידה וכל שלהנ"ל יתקיימו, תזכו בחוויה שאין שנייה לה, ממש כאן במרכז.

להזמנת מקומות ובירורים חייגו: 09-8669555עברנו לחוף דור המדהים - לניווט דרך וויז לחצו כאן