תמונת השבוע

החווה בפייסבוק

חוות סוסים עצות קטנות לטיול מושלם

חוות סוסים – עצות קטנות לטיול מושלם

עבור רבים, טיול סוסים הוא משהו שעושים בטיולים לצפון, לדרום או אפילו רק בחו"ל. אבל לא רחוק ממרכז הארץ, ישנן חוות סוסים שמציעות חוויה נפלאה, רומנטית או משפחתית, שתגרום לכם לתהות איך לא ביקרתם שם לפני כן. רכיבה על סוסים היא חוויה שעושים אחת לתקופה ארוכה, וזו הסיבה העיקרית שחשוב למצוא חוות סוסים טובה ואיכותית, שתעניק לכם טיול רכיבה מהנה ויוצא דופן. חוות הסוסים ביתן אהרון שבשרון היא דוגמא מצוינת לכך ומייד גם תבינו מדוע.

חוות סוסים – איכות המדריכים

 

ישנם מספר פרמטרים מרכזיים שעל פיהם תוכלו לזהות חוות סוסים איכותית. ראשית כל, איכות המדריכים. כמו בכל מקצוע, יש כאלו שבאים לעבוד בכיף, ויש כאלו שבאים להחתים כרטיס. על מדריך טיולי סוסים להיות מקצועי, אדיב ושירותי. לזרום עם ה"הצגה" ולא לנסות להוביל אותה. הקפדה על אמצעי ותדריך בטיחות היא רמז למקצועיות, אבל גם העשרת הידע על הסביבה, על בעל החיים המרשים וכו' מעניקה ערך מוסף לטיול.

חוות סוסים – נופים וטיולים

 

נוף פנורמי הוא תוספת נפלאה בכל טיול, חופשה וגם טיול רכיבה על סוסים. טיול בעל נוף מונוטוני ומשעמם עלול להיות מייגע בחלוף דקות לא ארוכות. חוות סוסים איכותית כמו ביתן אהרון מציעה נוף נפלא משולב של יער, פריחה, שקיעות וים – כל מה שאפשר לבקש מטיול רכיבה על סוסים. חוות סוסים רבות מציעות מגוון צר של סוגי טיולים. מה עם החווה שלכם? ישנם עשרות סוגים – מהירים ואיטיים, רומנטיים וקבוצתיים, כאלו המשלבים פיקניק וכאלו המשלבים קטיף, בני שעה או כאלו של שעתיים, והרשימה עוד ארוכה. בחרו אתם את הטיול המתאים לכם, ואל תתנו למדריכים שפגשו אתכם לפני דקה להיות אלו שקובעים עבורכם.

וכמובן לסיום, אי אפשר בלי מילה על הסוסים. ישנן חוות סוסים בהם ניתן ממש לחוש בעצב החיה האדירה הזו וחבל שכך. בעלי חוות הסוסים שתבחרו אמורים לאהוב את הסוסים שלהם, לטפל בהם במסירות, להאכיל אותם בדיוק כמו שצריך, וכך אתם אמורים ליהנות מסוסים בריאים וחזקים ובעיקר מאושרים. שיהיה לכם בילוי נעים!

להזמנת מקומות ובירורים חייגו: 09-8669555עברנו לחוף דור המדהים - לניווט דרך וויז לחצו כאן