תמונת השבוע

החווה בפייסבוק

חוות סוסים – דוהרים ונהנים

מאות אלפי ישראלים נוהגים לבקר בחוות סוסים אחת לתקופה כלשהי. אלו שאינם נהנים מטיול סוסים, נמנעים מכך לרוב בגלל חשש בטיחותי, מחשבה כי העלויות של חוות סוסים גבוהות במיוחד, או חשש שמא הטיול לא יתאים לציפיותיהם מבחינות שונות. אם גם אתם חלק מאותם אנשים, הגעתם למקום הנכון. להלן כל הסיבות שיגרמו לכם לשנות את דעתכם ולקפוץ על גב הסוס.

חוות סוסים – על בטיחות ומחירים

 

ראשית, נתחיל עם הנושא הבטיחותי. מדי שנה מתקיימים עשרות אלפי טיולי סוסים ברחבי הארץ, ואת מקרי הפציעה של אחד הרוכבים ניתן לספור על כף יד אחת (ולהישאר עם עודף…). רכיבה על סוסים הינה פעילות בטיחותית ביותר, בטח כאשר מדובר על חוות סוסים מקצועית, בעלת מדריכים מנוסים, המקפידים על כללי הבטיחות ואמצעי הזהירות. ככלל, המודעות לפן הבטיחותי עלתה פלאים בעשור האחרון והשיפור ניכר ומורגש בכל ביקור ורכיבה.

הסטיגמות של חוות סוסים נשארות הרבה אחרי שהמציאות משתנה, וכך גם פני הדברים לגבי עלויות טיול סוסים. התחרות בין החוות השונות, לצד הרצון לקטלג את הביקור בחוות סוסים כיום בילוי לכל המשפחה במחיר שפוי, הביאו לירידת מחירים משמעותית, והיום ניתן למצוא טיולים סביב מאה שקלים בלבד. חפשו קופוני הנחה ומבצעים נקודתיים, וצאו ליום כיף משפחתי או רומנטי מבלי לקרוע את הכיס.

 

חוות סוסים – אופי הטיול

 

בעבר, היה נהוג בטיולי סוסים שהמדריך הוא סוג של אלוהים, והוא זה שמחליט על אופי הטיול. כיום הדברים שונים לחלוטין ואתם, ורק אתם, מנהלי הטיול. אתם מחליטים אם ללכת על רגוע או פרוע, אם לעצור לפיקניק, קטיף או צפייה בשקיעה הנהדרת. ישנן חוות סוסים, כמו ביתן אהרון שבשרון, שבהן תוכלו לבחור אם לרכב על גב הסוס בחיק הטבע ולב הפרדסים, או בסמוך לחוף הים המרהיב שבאזור. כן, גם את הנוף אתם קובעים… טיולי שקיעה נחשבים למבוקשים ביותר, אך גם אלו של מוקדם בבוקר או של רדת החשיכה אהובים במיוחד על הרוכב הישראלי.

בלי לנסוע רחוק מדי, בלי שום מאמץ ובמחיר הוגן בהחלט, גם אתם תוכלו ליהנות מיום כיף לכולם. לחברים, לעובדים, למשפחה או לכם ולאהוב/ת ליבכם. חוות סוסים – חוויה מעולם אחר. בילוי נעים!

להזמנת מקומות ובירורים חייגו: 09-8669555עברנו לחוף דור המדהים - לניווט דרך וויז לחצו כאן