תמונת השבוע

החווה בפייסבוק

חוות סוסים – דהירה של הנאה

גבירותיי ורבותיי, הדקו את חגורות המושב, החזיקו חזק והיו מוכנים לחוויה דוהרת במיוחד… כי כשאדרנלין וטבע נפגשים, הם עושים זאת לבטח בלב חוות סוסים. הבילוי המשפחתי / הזוגי המושלם – יום כיף בחוות סוסים – כל הפרטים בהמשך…

חוות סוסים – דוגמא להצלחה

 

בדיוק כשהמדוזות קופצות לבקר, ובפארקים לא נותרה חלקת אדמה פנויה, זה הזמן להשתדרג לבילוי ברמה אחרת. חוות סוסים רבות פזורות לאורכה ורוחבה של ארצנו הקטנה, ומציעות מגוון רחב של טיולים ופעילויות לכל המשפחה. דוגמא לחוות סוסים באיכות גבוהה היא חוות הסוסים ביתן אהרון שבסמוך לנתניה. כאן תוכלו למצוא את הלהיט האלמותי של תחום טיולי הסוסים – טיול חוף מרהיב, לצד צבעי השקיעה, בחוף חבצלת השרון הסמוך. נהדר, רומנטי ומופלא.  אבל ביתן אהרון לא לבד. קצב הריבוי הטבעי של חוות הסוסים בישראל, גרם לירידת מחירים משמעותית (כיום ניתן להשיג טיול סוסים זוגי בן שעה בפחות מ-250 ₪ גם כאשר מדובר על חוות סוסים איכותית ומוצלחת במיוחד) ובעיקר – לשפע של אטרקציות הסובבות את בעל החיים החכם וכל מה שהוא מייצג.

חוות סוסים – ביטחון וכל השאר

 

עם זאת, בין חוות הסוסים הנפלאות צצו אחרות שבעליהן פחות מקפידים על הפרטים הקטנים, אך החשובים, ובראשם – כל נושא הבטיחות. לכן, בבחירת חוות סוסים, היו ערים לנושא זה, הכולל, בין השאר, צורך במדריך צמוד, תדריך מקדים על הצפוי, התאמת ציפיות לגבי סגנון הטיול המבוקש, ציוד מגן מתאים לרכיבה ועוד. ואם כבר בסגנון הטיול המבוקש עסקינן, הרי שמרבית הרוכבים בישראל עושים זאת לעיתים רחוקות, ועל כן יעדיפו טיול רגוע ואיטי על פני קצבי ומהיר. ניתן לשלב בין שני הסגנונות גם יחד. מרבית הטיולים המוזמנים בישראל הינם טיולי זוגות, אך הבילוי מתאים בהחלט גם למשפחות, חברים, קבוצות עובדים ואף יחידים המכורים לדבר.

חוות סוסים, גבירותיי ורבותיי, הן הבילוי המשלב באופן מושלם בין טבע, נופים, אווירה קסומה וחיבור לאדמה. והכל במחירים שווים לכל כיס. בילוי נעים!

להזמנת מקומות ובירורים חייגו: 09-8669555עברנו לחוף דור המדהים - לניווט דרך וויז לחצו כאן