תמונת השבוע

החווה בפייסבוק

חוות סוסים – חוויה שאין שנייה לה

חוות סוסים – חוויה שאין שנייה לה

כל אחד מאיתנו בוודאי היה רוצה למצוא את עצמו אחת לכמה זמן מתנתק משגרת החיים הסואנים אשר מאפיינים את המאה העשרים ואחת, ובמקום זאת יושב על סוס ורוכב לאיטו בין נופים קסומים, עצים ופרחים. מה שנראה אולי כמו פנטזיה בלבד יכול בהחלט להתגשם כחלק מן החוויה שכל חוות סוסים במרכז יכולה להציע עבורכם. בחוות סוסים כמו ביתן אהרון, תוכלו  לרכב לבדכם, עם בני זוג או אפילו עם המשפחה והילדים בין שטחי טבע ירוקים ובין חופים זהובים ומרהיבים.

בין הפעילויות הרבות אשר חוות סוסים מאפשרת ניתן למנות טיולי רכיבה בין עצים או לאורך הים, טיולי כרכרות, ואפילו רכיבה על סוסי פוני עבור הילדים. בהקשר זה כדאי אולי להזכיר עד כמה יכולה רכיבה על סוסים לתרום להתפתחותם של ילדים. כאשר הילד רוכב על גבי סוס מתפתחות אצלו יכולות של שיווי משקל ושליטה בגוף, אך חוות סוסים במרכז או בכל איזור אחר מעניקה לו הרבה יותר מכך כיוון שהיא מהווה הזדמנות להיכרות עם עולם החי ועם הטבע. בעיקר כיום כאשר ילדים מבלים כל כך הרבה זמן מיותר מול המחשב או בשיחות טלפון, ההזדמנות לפגוש סוס אמיתי יכולה להיות משהו שהילד יזכור עוד שנים רבות.

עוד פעילות אטרקטיבית במיוחד שאפשר למצוא בחוות סוסים היא כמובן טיולים רומנטיים. רכיבה על סוסים ממש נולדה עבור בני זוג שמבקשים להצית מחדש את האש הרומנטית לאחר שנים, או זוגות טריים שבהם, למשל, רוצה הגבר להפתיע את האישה בהצעת נישואין יוצאת דופן. חוות סוסים היא המקום בו יכולים בני הזוג לרכב לאורך הים או בין פרדסים רומנטיים, ולמצוא את עצמם בסוף הרכיבה יושבים מול השקיעה בפיקניק, שותים שמפניה ומביטים אל הים.

ישנן עוד פעילויות ואטרקציות רבות אותן ניתן למצוא חוות סוסים, וכדאי מאוד לכל מי שמתעניין בנושא לפנות אל חוות סוסים מובילה או לאתר האינטרנט שלה כדי ללמוד עוד על האפשרויות הפתוחות בפניו. כיום ממש אין צורך להרחיק ולנסוע לצפון כדי ליהנות מכל היתרונות הללו. חוות הסוסים במרכז ביתן אהרון, מאפשרת לכם את חוויית הרכיבה במרחק של דקות נסיעה ספורות מכל מקום באזור המרכז. בהחלט מומלץ לנסות.

 

להזמנת מקומות ובירורים חייגו: 09-8669555עברנו לחוף דור המדהים - לניווט דרך וויז לחצו כאן