תמונת השבוע

החווה בפייסבוק

חוות סוסים לחובבי הסוסים

חוות סוסים במרכז הארץ – לחובבי הסוסים ואוהבי הטבע

לחיות השפעה חיובית טובה על בני אדם, הם נתפסים כידידי אמת שאינם שופטים אותנו, מספקים לנו תמיכה ומעוררים בנו את הרגש הבסיסי של דאגה וטיפול. הבעיה היא שלא כולנו מוכנים או יכולים להחזיק חיה בבית בדרך קבע, במיוחד לא חיה גדולה כמו הסוס. חווה בכלל ובפרט חוות סוסים היא הפתרון האידיאלי לבעיה- מדובר במקום ייעודי שבו נוצר מפגש מהנה וחוויתי בין האדם לסוס, הכולל פעילויות מגוונות לחובבי התחום, כגון: טיולי רכיבה, תחרויות, רכיבה טיפולית ועוד.
חוות סוסים מספקת את כל הדרוש לאוהבי הסוסים ומעניקה להם סביבה מקצועית שבה הם יכולים לבקר באופן חד פעמי או במפגשים קבועים לעיתים קרובות.

חוות סוסים קרובה לבית

בניגוד למה שאולי חשבתם ניתן למצוא חוות סוסים גם כאן בארץ, ואולי תידהמו לגלות שאפילו לא צריך לנסוע כל כך רחוק בשביל זה. מספיקות 20 דקות נסיעה מתל אביב כדי למצוא חוות סוסים במרכז שאינה נופלת משום חוות סוסים בצפון או דרום הארץ. חוות סוסים ביתן אהרון למשל, תציע לכם את כל מה שחלמתם עליו: רכיבה רומנטית לאורך השקיעה לזוגות, רכיבה ליחידים ולקבוצות ואף כרכרות למשפחות, והכל באווירה כפרית רגועה אל מול נוף ירוק.

חוות סוסים – גם לילדים  

חוות סוסים במרכז מתאימה גם לילדים. תוכלו למצוא בכל חווה גם סוסים רגועים וסוסי פוני לילדים, ואטרקציות נוספות כגון פינת ליטוף וקטיף הדרים, כאשר את כל החוויה מלווה צוות מקצועי ואדיב שישמח לתת לכם מענה. וכשהחווה במרחק נסיעה לא צריך לקחת חופשה מיוחדת מבית הספר כדי להגיע – גם קפיצה קטנה באמצע שבוע היא אפשרית. ניתן להגיע בחופשות החגים או ביום ההולדת, אך גם סתם כך ביום שבשגרה אחרי שהלימודים מסתיימים.

אין ספק כי חווית הרכיבה תתרום רבות לכם ולילדכם, צוות חוות סוסים ביתן אהרון ישמח לארח אתכם. 20 דקות מתל אביב – חוות סוסים במרכז שכולה הנאה וכיף.

להזמנת מקומות ובירורים חייגו: 09-8669555עברנו לחוף דור המדהים - לניווט דרך וויז לחצו כאן