תמונת השבוע

החווה בפייסבוק

חוות סוסים במרכז הארץ

חוות סוסים במרכז – מתחברים לטבע ממש ליד הבית

כשבחוץ נושבת רוח קרירה, ואת השמש מכסים צבעים מלטפים של שקיעה, זה בדיוק הזמן לטייל בטבע על גבי חבריהם הטובים ביותר של הרוכבים – הסוסים. בשבת, בחג, או סתם ביום החופש הבא, קפצו אל חוות סוסים במרכז ותיהנו משעות של שלווה ממכרת ונופים עוצרי נשימה.

את ייעודם ככלי תחבורה עברו הסוסים כבר לפני מאות שנים, אך הם עדיין כאן, גורמים הנאה צרופה למאות רוכבים מדי יום. קחו למשל את חוות סוסים במרכז הארץ בביתן אהרון, שם תמצאו סוסים מכל הגזעים שייקחו אתכם למסע בין טבע ושקיעה, בין ירוק של יער לכחול של ים. חוויה לוהטת לכל המשפחה, קטנים כגדולים, חדשים לצד מנוסים.

רכיבה על סוסים הולכת ותופסת תאוצה בישראל, וכבר מזמן אינה נחלתן של הרוכבים המקצועיים בלבד. כטיול של שבת, או סתם אם עברתם במקרה בסביבה, חוות סוסים במרכז מציעה שפע של פעילויות לכל המשפחה. החל מרכיבה, כמובן, דרך פינות חי, פיקניקים, טיולים רגליים, מסעדות ועוד.
בקבוצות של 2 עד 8 (במרבית החוות) ועם ליווי מדריך צמוד (לאחר הסבר ותדריך קצר) תצאו למסע בן 40 דקות לשעתיים ואף יותר.

חוות סוסים במרכז מציעה בילויים משולבים עם ארוחות, פיקניקים, עצירות בטבע ועוד. תוכלו להשתתף בפעילויות האכלת הסוסים, להצטלם לצד ועל בעל החיים המופלא הזה וליהנות מאווירה כפרית בלב השצף האורבני. תוכלו לבחור בין סוגי הרכיבות השונים. חוות סוסים ביתן אהרון למשל, מציעה רכיבה זוגית רומנטית, רכיבות יום, רכיבות משפחתיות, רכיבות לבעלי ניסיון, רכיבות בחוף הים הסמוך ועוד. איך אומרים? רק לבחור.

מחירי הרכיבה תלויים בכמות הרוכבים, ביום בשבוע ובמשך הרכיבה שתבחרו. בכל אופן, אין מדובר בהוצאה כבדה מדי בעבור בילוי זוגי או משפחתי שנמשך כמעט יום שלם. רכיבה על סוסים הינה עניין בטיחותי לחלוטין.

חיפשתם בילוי מושלם למשפחה, לאהובה או סתם ככה לחבר'ה? ברכותינו. מצאתם. חוות סוסים במרכז – רכיבה שכולה הנאה.

 

להזמנת מקומות ובירורים חייגו: 09-8669555עברנו לחוף דור המדהים - לניווט דרך וויז לחצו כאן