תמונת השבוע

החווה בפייסבוק

חוות סוסים ביתן אהרון

בקרב אלפי האנשים בישראל שמבחינתם חיים ללא סוסים הם לא חיים, התפתחה דעה מוצקה ורווחת, לפיה לא צריך יותר מאשר דקות ספורות בחוות סוסים, כדי לדעת אם מקימי החווה רואים בה עונג ואושר או עסק לכל דבר ועניין. רגשות, ובעיקר אהבה, אי אפשר לזייף, וכשמדובר בסוסים, לא רק המבקרים והרוכבים מבחינים בין אנשי סוסים לאנשי עסקים. גם הסוסים עצמם מרגישים בהבדל.

כשהחליטו במושב ביתן אהרון שבאזור השרון להקים את חוות סוסים ביתן אהרון, הם עשו זאת מסיבה אחת – האהבה לבעל החיים המרשים הזה. ההערצה ליכולותיו, הפיסיות, השכליות. ההרגשה הטובה שבנתינה לו, ובקבלה חזרה. ותראו לנו מבקר אחד ב- חוות הסוסים שלא הרגיש באהבה הזאת.

חוות סוסים ביתן אהרון הפכה לשם דבר לחובבי טיולי הרכיבה. לא רק בגלל הנופים המדהימים שבאזור – שמורות הטבע, הפרדסים, חופי הים, השקיעות המרהיבות. גם לא רק בגלל השירות החייכני של צוות המדריכים והרוכבים, מגוון אפשרויות הרכיבה הרבות או המחירים האטרקטיביים. החווה הפכה לשם דבר בזכות אותה אהבה שהיא מעניקה לסוסים, שמתבטאת בשיתוף פעולה עם עמותת "עזר לסוס", בשיקום בעלי חיים בחווה ובאורח החיים הנפלא שבעלי החווה מעניקים לסוסים שבה.

כמובן שגם התנאים הטבעיים מסייעים ליצירת השם הנפלא והמוניטין הגבוה של חוות הסוסים בביתן אהרון. 20 דונם של טבע, ירוק, פרדסים ושמורות טבע שטחי מרעה וחוף ים סמוך, הנחשב לאחד מהיפים בישראל. בשטח החווה נמצאים מסלולים שונים המתאימים לכל גיל, מדשאות, פינת חי קסומה, פינות נוי וצל ועוד.

מגוון הטיולים המוצעים בחווה אדיר ומושך אנשים מכל קצוות הארץ. טיולים פרטיים, בזוגות או בקבוצות, בשמורות הטבע, בין שבילי הפרדסים או בחופי הים, כרכרות או רכיבות פוני לילדים, יום או ערב. בקיצור, כל אחד מוצא את מה שהוא רוצה.

חוות סוסים ביתן אהרון חרטה על דגלה גם את נושא הבטיחות. עמידה בתקני בטיחות מחמירים היא עניין וודאי בחווה, שבעליה מבינים – בטיחות לפני הכל. תוסיפו לכך מגוון מבצעים ומחירים אטרקטיביים וגם אתם תבינו, למה כשאומרים "חוות סוסים", מתכוונים ל"חוות סוסים ביתן אהרון".
אל תפספסו.

להזמנת מקומות ובירורים חייגו: 09-8669555עברנו לחוף דור המדהים - לניווט דרך וויז לחצו כאן